Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hajógyári sziget mennyire...

Hajógyári sziget mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, gondoltam elnézek a Lights off bulira, mert még sosem voltam semmilyen bulin, de ez egészen tűrhetően hangzoTT! Ameddig meg nem láttam, hogy a Studioban lesz. Elég rossz dolgokat hallok arról a helyről...
2013. márc. 4. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Drog és k*rvatanya.....ennyi sztem elég. Ha még nem voltál "buliba" akkor ne ott kezd...

Ha mégis ugy döntesz hogy mész akkor NE EGYEDÜL HANEM SOKAN ÉS CSAK MEGBÍZHATÓ EMBEREKKEL AKIKKEL TUDTOK EGYMÁSRA FIGYELNI!!!!

2013. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Én viszonylag gyakran járok hajógyárira és studioba is voltam már párszor, legutóbb szilveszterkor és eddig még semmi gondom nem volt. Persze nyilván nem teljesen veszélytelen de nem rosszabb mint más szórakozóhelyek. :) 16/L
2013. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ocsmány hely, de persze minden helyre igaz, hogy attól, hogy bulizik az ember oda kell figyelni és akkor kisebb az esélye a bajnak. Én viszont undorodom tőle, meg jó pár embertől is aki ide jár szórakozni.
2013. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Balu86MH válasza:
hááát ha még sosem voltál semmilyen bulin akkor ez igencsak mélyvíz.. :D de ahogy az első is írta, az a lényeg, hogy többen menjetek, barátokkal akik odafigyelnek rád és megbízhatóak. akkor nem lesz semmi gáz :) ja és ha lehet ne legyél seggrészeg.. :D
2013. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Egyáltalán nem veszélyes hely, ugyanolyan mint a többi szórakozóhely, csak sokkal jobb a partiii. Mi hetente járunk oda és soha nem volt még semmi baj belőle. L16
2013. márc. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én nem tapasztaltam még semmi rosszat, ettől függetlenül nem állítom, hogy veszélytelen. Lényeg, hogy ne balhézzatok, ne hányjátok szét a helyet, hanem próbáljatok kultúráltan bulizni, és akkor nagyon jól fogjátok érezni magatokat :) Maga a Studio egyébként nagyon jó hely, Közép Európa egyik legnagyobb klubja, nagyon jó hang és fénytechnika, és nem egy béna pincehelyiség, mint a Morrisons 2 :D
2013. márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
55%

Nagyobb,de a Morri 2 kultúráltabb mint ez a szar.

Mindkét 16 éves kur.va elmehet a kur.va anyjába,mi az hogy semmi bajod nem történt?És nem történhet?Barbizzatok inkább otthon,selejtek!


Elsőnél a pont!Drog és kur.va tanya :D

2013. márc. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A válasz 13%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 36%-ban hasznos válaszokat ad



a csaj hetente studioba van, kár, hogy csak két hetente van :DDDDDDDDDDDDD

amugy jó hely ;)

2013. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
:D :D Rába.szott. Túlzás hogy jó hely :D
2013. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!