Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 9. -esek! Milyen volt az első...

9. -esek! Milyen volt az első nap a középiskolában?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 13:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Eléggé végletesnek láttam: volt egy népes tábor aki nagyon igyekezett felvágni/a menők táborába tartozónak mutatni magát, fullmárkás cuccok, élménybeszámolók stb, és volt a kisebbség, akik meghúzták magukat és nem szálltak be az egymásra licitálási versenybe hogy ki a frankóbb (szülők, eddigi sulibeli teljesítmény, vagy sport stb akármi amivel menőzni lehet). Néhány emberkén látszott hogy nagyon izgul, vagy hogy szívesebben lenne bárhol máshol, illetve ketten akadtak akiket sztem már most elkönyveltek bénának/prédának a menők.

Ami engem illet hozzám valahogy a csendesebb meg a menőbb táborból is csapódtak páran, beszélgettem sokakkal, bár néhányukat (vagy a haverját/tesóját) ismertem korábbról, illetve szén olyan speciális helyzetben vagyok, hogy a felsőbb évfolyamokból is sok ismerősöm, van tehát a menőzők közül érdekből tapógatóznak jópáran... de van annyi rutinom hogy kiszűrjem az ilyet.

Meglátjuk sikerül-e találnom pár jó fej osztálytársat, a mostani zsizsegésből így egy nap alatt nem lehet leszűrni hogy lesz-e jó osztályközösség, bár valószínűbb hogy a papírforma érvényesül és klikkesedni fog a banda.

Már most látszott, hogy a lányok közül a 2/3-a manikűrös festetthajú egyendizájnbébi és csakis a magukfajtával voltak elfoglalva... én is lány vagyok amúgy de nem ez az eresztés :)

Kicsit furi a helyzetem mert a tanárok zömét ismerem, és ez sokaknál azt a látszatot kelti hogy "stréber" vagyok (de majd a mateknál/kémiánál megmutatkozik hogy korántsem...).

2012. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
elvették az samsung galaxy s3-as telefonomat, majd meg is vertek. már most utálom a sulit
2012. szept. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Szegény második, megszakad a szívem érte! Az árát költhették volna a szüleid önvédelem oktatásra is! Látod mennyivel előrébb lennél akkor!
2012. szept. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Tök jó volt:) Már a gólyatáborban megismertem szinte mindenkit,így már nem volt gond. Az órarendem se olyan vészes, az ofő jófejnek tűnik. Mi kell még:D
2012. szept. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

Én ugyan 8 osztályosba járok de én is idén kezdtem a "nagy" gimit.A másik osztály,akik viszont újak...Hát mit ne mondjak,eléggé nyomik.Még a hosszú szünetekben is ateremben ültek.

15/L

2012. szept. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Egész jó őszintén szólva rosszabbra számítottam.

Furcsa mód az osztály többsége szimpatikus, van egy lány a kicsit egoistának tűnik, de szerintem ő se annyira rossz.

Egyébként csak 16-an vagyunk az osztályban, ez eleve segíti egy jobb osztályközösség kialakulását. :)

Van egy lány akivel nagyon jól el tudtam beszélgetni, persze másokkal is, de ő nagyon szimpi volt.

De holnap még csomó minden változhat, én megpróbálok mindenkivel egy jó kapcsolatot kialakítani.

2012. szept. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is egész jó volt,már az első nap halálra röhögtük magunkat.Vannak páran,akiket korábbról ismerek,illetve akiket netről,úgyhogy nem volt olyan rossz.:)
2012. szept. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
én ugyan már 12-es vagyok, de emlékszek az első napra. szünetekben mindenki ült ugyanúgy a helyén kussban,mert nem ismert senki sekit... szóval ehhez képest furcsa, amiket itt olvasok:D
2012. szept. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
én 6.osztályosba mentem tegnap (ugye nem baj hogy válaszolok?) és nagyon hamar elkezdünk dumálgatni mindenkivel jóba vagyok:) ma már úgy beszélgettünk mintha 100 éve ismernénk egymást:)
2012. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé jó volt:D

Szerintem 1-2 héten belül elég jóba leszek:D

Van 1-2 érdekes arc de ők is normálisak.

Van egy csaj aki előttünk járt(vagyis mikor 8.-os voltam akkor ő már 9.-es volt) és kicsit egoistának tűnik,majd hnap beszélek vele:D

Jó a suli,többségben a lányok :3

15/F

2012. szept. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!