Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Új osztálytársaim lesznek,...

Új osztálytársaim lesznek, hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés
most megyek gimnáziumba és nem tudom, milyen legyek az új osztályommal. általánosban mindenkivel jóban voltam, népszerűnek számítottam. azt mondják, sokat mosolygok ,de félek, hogy ez nem fog-e álszentségnek vagy tolakodásnak tűnni. nem szeretném megjátszani magam, de akkor is kéne valami "stratégia".
2009. jún. 30. 17:25
 1/9 anonim válasza:
86%
legyél közvetlen az emberekkel, és sugározd h te normális vagy ..:)
2009. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Légy önmagad! Aztán aki(k) szimpatikus(ok) azokkal próbálj ismerkedni. Hidd el könnyebb lesz, mint gondolnád!

Sok szerencsét, már előre is! ;)

2009. jún. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Én nem voltam túl népszerű általánosban,és magányos voltam középiskolában is,pedig koleszos voltam 4 évig.Hiába voltak barátnőim,főleg a szobatársaim,(lány vagyok)mégis inkább magamban szerettem lenni.Én ilyen típus vagyok.Ha Te központ centrikusabb vagy,és népszerű voltál általánosban ,akkor szerintem az új osztály is szeretni fog.Azt nem várhatod,hogy mindenki körülrajongjon,de biztos sok barátod/barátnőd lesz,függetlenül attól fiú vagy-e ,vagy lány.

Természetesen nem csak a saját nemeddel kell barátkozni,én nem jöttem jól ki a fiúkkal.

Üdv: 25/L

2009. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi, kedvesek vagytok! amúgy lány vagyok..=)
2009. júl. 2. 11:40
 5/9 anonim válasza:
80%
ne stresszelj rajta,viselkedj úgy,ahogy a régi barátaiddal.higgy nekem.másfél éve mentem új osztályba,és már akkor megkedveltem őket,ahogy megláttam őket 100% natural
2009. júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Csak add önmagad, majd összekovácsolódik a társaság. Klikkesedés biztosan lesz, ne is törődj vele.

tesiórán, osztályfőnökin lazább a csapat, könnyebben lehet ismerkedni és az osztályfőnök is azon lesz, hogy mindenki megismerje a másikat.

Szinte minden elő órán lesz bemutatkozás, mindenki mond magáról 2-3 mondatot.

Én azt mondom, ezekről a hetekről írj naplót, és érettségi után olvasd vissza, mikor már igazi kis csapat lettetek :) szívmelengető lesz majd évek múlva, sőt majd időskorodban is :) :) :)

ne görcsölj, az leendő osztálytársaid is ugynígy izgulnak. Jajjj, de jó nektek :)

2009. júl. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nem kell aggódnod. Alapból valószínűleg sok leendő osztálytársad ugyanígy érez, mint most te, de szerintem már az első napon beszélgetésbe fogsz elegyedni valakivel/valakikkel. Ez adja magát! Sőt, biztos fogsz találkozni ismerős arccal is, aki általánosban pl évfolyamtársad volt... Nekem 2 általános iskolai osztálytársam is osztálytársam maradt a középsuliban, de egyből lett egy tucatnyi új barátnőm is.

Nem kell semmilyen stratégia, ne aggódj! Normális, hogy izgulsz, de ez nem tart sokáig! Olyan legyél, mint máskor!

2009. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát nem biztos az! Én senkit nem ismertem az osztályomból!

A gólyatábor nagyon sokat segít!! És vegyél fel minnél több embert msnre még most nyáron! Így nem lesznek ismeretlenek az emberek! Mindig add önmaga! Ha látod, hogy kibeszélnek (az eslő évben mindig előfog fordulni 1. naptól kezdve) Ne érdekeljen!Pörögjön le rólad! Így is legyél kedves! De ha beléd kötnek oltsd vissza! Ennyi! Én most megyek 10.-be! Lány osztályba kerültem egy olyan iskolába amit utáltam.. És most év végére nagyon megszerettem az osztály és az iskolát is! :) És mind ezt csak azért mert magamat adtam, nem mutattam annál többet, mint ami vagyok!

2009. júl. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tök durva belegondolni, hogy már két éve ki is jártad, aztán én meg csak most találtam rá a kérdésedre. :D
2016. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!