Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit gondoltok egy ilyen...

Ti mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Szóval 16 éves leszek, és imádom a blues zenét, szinte csak azt hallgatok. Egy ideje basszusgitározok is. Ti mit gondolnátok rólam így személyes ismeretség nélkül? Vannak, akik szerint ez beteges, a blues "depresszív, öngyilkosságra vezető" műfaj, talán ez igaz, de én akkor is imádom.
2012. márc. 29. 03:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit.
2012. márc. 29. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a legjobb. :D
2012. márc. 29. 06:56
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
35 éves vagyok: végre egy normális fiatal, akinek jó zenei ízlése van:))
2012. márc. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: én is azt hallgattam ennyi idősen, mint te ( néha most is), és még élek, sőt: boldog vagyok.
2012. márc. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sose szerettem ezeket az érzékeny, zenei lelkeket... nem a blues-zal van bajon, hanem a basszusgitárral...
2012. márc. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egy szokásos lány akkor, de nem is kell. Amúgy szerintem ha műveled a zenét, az más, mintha belebúsulsz.
2012. márc. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Ó, a basszusgitár... az álmom... évek óta... de sajnos több okból kifolyólag nincs lehetőségem basszusgitározni. Így beérem azzal, hogy "csak" hallgatom. Amúgy így, nem gondolok semmit. Sose ítélkezem ahogy te írtad, "személyes ismeretség" nélkül. Ne foglalkozz azokkal, akik ilyeneket mondanak. Mindenkinek a saját dolga, hogy mit szeret. Én sem szeretek sok stílust, mégsem szólom le azt, akinek tetszik. Különbözünk, ettől vagyunk emberek.
2012. márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azt, hogy végre lenne egy lány akivel hasonló a zenei ízlésünk... de ennyi kevés még egy ember megítéléséhez.


http://www.youtube.com/watch?v=4Ou-6A3MKow


Pont ezt hallgattam mikor olvastam a kérdésed :D

2012. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19f
2012. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Linkelnél néhány zenét azokból, amiket hallgatsz? Érdekelne, hogy milyen, lehet tetszene. Amúgy nem gondolnék semmit. "Depresszív, öngyilkosságra vezető" műfaj... Szerintem senki sem lesz depressziós csupán egyfajta zenétől. Akiben megvan a hajlam a popzene mellett is depressziós lesz. 16L
2012. márc. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!