Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit írjak neki vagy mit...

Mit írjak neki vagy mit mondjak élőbe ha látom?

Figyelt kérdés
van egy fiu aki tetszik nagyon rég óta, 18 én meg 16 éves vagyok. nem tom h mit írjak neki facen vagy élőbe ha látom mit mondjak, egy suliba járunk, de életemben nem beszéltem vele, pedig nagyon tetszik.FAcebookon ismerősök vagyunk bökdössük is egy mást, de sajnos kb 4-5 hónapja van barátnője, de ettől függetlenül bökdösget ő is. tudom h a bökés szart se ér.de mit csináljak h megismerhessem, éjjel nappal RÁ gondolok? Please segítstek! :) köszija és a bnője messze él szal csak ritkán taliznak jah és 19 éves a leány :D
2012. febr. 3. 15:18
 1/8 anonim válasza:
nőlj már fel mit vársz ?? hagya ott a barátnőjét érted?
2012. febr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudom, tudom, de annyira szeretem!!!!!!!!!!!
2012. febr. 3. 15:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Nehogy beállj kettőjük közé!!!

Amúgy más tanácsot nem tudok adni, nem vagyok jártasabb ilyen dolgokban, mint te.

2012. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, cs az a gűz h 1,5 éve bejön!!!!!!!!
2012. febr. 3. 16:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Hányszor fogod még feltenni a kérdést?:D
2012. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Naa nyugi jó?! Máskor írj helyesebben.

Azt hogy mit írj vagy mit mondj neki abban így nem tudok segíteni de ha írsz privit,akkor segítek.:)

2012. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

privit? itt nem tudod elmondani? :D

utolsó előtti csak egyszer irtam ki, nem értem miért kérded h hányx fogom még kiirni? :D

2012. febr. 3. 17:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Írd le hogy milyen fiú stb.. Ezekre gondoltam amit jobb lenen privátban. ;)
2012. febr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!