Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13-14 éves lánynak minek...

13-14 éves lánynak minek örülne karácsonyra?

Figyelt kérdés
10 ezer forint környékén gondoltam, de sajnos semmi ötletem sincs.
2011. dec. 16. 09:38
 1/6 Marilyn88 ***** válasza:
100%
Nekem ilyesmi korú a hugom, és én mindenféle "csajos" dolgot vettem neki. Vettem egy trendi neszeszert, és azt telepakoltam arcápolókkal, illatban összeillő parfümmel, sprével, testápolóval, tusfürdővel, hajápolókkal, ilyesmivel. Persze arra figyelni kell, h ezek a dolgok tiniknek valók legyenek, nehogy tönkretegyék a bőrét. Persze ez az ajándék dolog attól is függ, h milyen az a lány. Az én hugom nem egy "tipikus" mai 14 éves (aki úgy néz ki, mint egy 20 éves, és úgy is viselkedik minden téren), hanem olyan, mint én is voltam, egy egyszerű tini, aki most kezd el "nagylányosodni". Neki ezek a dolgok még újak, sztem nagyon fog neki örülni. Ezektől kicsit nagylánynak érzi majd magát.
2011. dec. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ha te magad jól tudsz öltözködni akkor egy ruhának is nagyon örül föleg ha az divatos, és nem a kínaiból való. inkáb b 1 darab mint egy tucat kínai.


aztán akár játéknak is, de azt tudni kellene mit szeret pl kártyajátékok, társasjátékok. mi tiniként rengeteget römiztünk, és más kártyajátékoztunk. mi amúgy hapsizos lányok voltunk, de ha össze jöttünk lányok sokat kártyáztunk.


aztán zenét hallgattunk.


de szerettük az ékszereket, most lehet kapni bizsu készítö szettetek amit ö állíthat össze.


ha esetleg van a családnak video játéka, PS vagy xbox vagy nintendo akkor ahhoz egy új játék.

2011. dec. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, valahogy sejtettem hogy ruha meg smink a nyerő:)
2011. dec. 16. 10:22
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
sztem sminket ne vegyél neki,nem egészséges amúgy sem hogy kislányok sminkelik magukat,vegyél neki valami szép ruhát,ékszert,bizsut,esetleg készletet amiből,ő csinálhat magának ilyesmit.
2011. dec. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hugom igaz 15éves de kap tőlem parfümöt, sminkeket, és arc-haj pakolást
2011. dec. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
tudom hogy a sok sminkes majom pontozott le de hát igazam volt,egy 13-14 évesnek nem kell smink,bár később sem nagyon,ráadásul ha túl sokat használ,és korán kezdi 30 éves korára 60 éve sarcbőre lesz,én csak jót akartam,sminkeljétek csak magatokat kislányok ha azt hiszitek az jó,majd később ne sírjatok..
2011. dec. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!