Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek igaz az, hogy ha...

Szerintetek igaz az, hogy ha úgy élünk, úgy viszonyulunk egymáshoz, hogy (. )?

Figyelt kérdés

hogy tudjuk, hogy nem örökre szól az élet, nem lehet elpocsékolni.. mondok példákat.

most sokkal boldogabb életet élek, sokkal népszerűbb vagyok, többen szeretnek, boldogabb vagyok hogy 8.os vagyok, és mivel valahogy a tudalattimban jelen van hogy "utolsó év, aztán különválunk, stb", sokkal felszabadultabb, közvetlenebb vagyok, ugyanakkor sosem gondolkozom hogy mit mondjak, önmagamat adom, őszinte vagyok, néha meggondolatlan, de azt veszem észre, valahogy felnéznek rám, hogy olyan önfeledt vagyok.

szerintetek igaz ez, hogyha úgy viszonyulunk egymáshoz, mint ahogy leírtam, sokkal boldogabb az élet?

ha majd az új ismerőseimmel is így lennék sokkal jobb lenne mintha csendesen várnám hogy feloldódjak? mert az emberek (saját tapasztalatból mondom) sokkal hamarabb feloldódnak egy közvetlen, laza ember mellett mint egy csendes mellett, nem?


2011. okt. 10. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy igaz. Az emberekben saját személyed tükröződik vissza. Ha te békés, nyugodt, laza, nyitott vagy, ők is úgy viszonyulnak hozzád, mert rajtuk keresztül magad tükrözöd vissza. Csak így továb!
2011. okt. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer egy ismerősöm, aki már nem él régóta, azt mondta, hogy ő úgy él(már csak múltidő), mintha mindennap az utolsó lenne.
2011. okt. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"- Mit jelent az, hogy "utolsó"?

- "Utolsó"? Csak annyit jelent, hogy sohase felejtsd el a pillanatot. Amíg közönyösen éled az életedet, gépiesen és megszokásból, elsuhannak melletted a nagy dolgok. Semmivé olvadnak az események. De amikor azt mondják: "utolsó", a kép megáll, hirtelen óriásivá növekszik lelkedben a pillanat, és nem felejted el soha. Ha jól élsz, minden pillanatod "utolsó" pillanat lesz. Nagy, piros betűs élmény! Ha valamit "utoljára" látsz, jól megnézed. A lelked lefényképezi, és maradandóvá teszi." |Müller Péter|



ez jutott eszembe a kérdésedről.szerintem abszolúte igaz mert ezzel a tudattal jobban értékelünk mindent.(:

2011. okt. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
örülök hogy egyetértetek velem.. és a tudatalattimba megpróbálom bevésni Müller Péter szavait, mert úgy nem megy az "élés" hogy azt ajtogatom hogy felszabadultság, stb. de ha a tudatalattim tudja akkor minden megy magától
2011. okt. 10. 17:03
 5/5 anonim ***** válasza:

mindig kell egy ok, hogy most miért legyél felszabadult


most ezért, jövőre az új társaság miatt stb :D amúgy az tényleg jó, ha felszabadult, nyitott, boldog vagy. biztos, hogy nem egy embernek okoztál már ezzel örömet:D

2011. okt. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!