Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire fogok megnőni még? :S

Mennyire fogok megnőni még? :S

Figyelt kérdés

14/L vagyok és 170 cm. Félek hogy túl magas leszek.. :S

Anya mindig azt mondja már nem növök sokat meg nem leszek én olyan nagy, de van aki azt mondja hogy 18 éves koromig még nagyon sokat növök.. :S


2011. aug. 27. 00:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 13 éves korom óta csak 1 cm-t nőttem. Szerintem már nem nagyon fogsz nőni max pár centit.


24/L

2011. aug. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Fenébe akkor én 150 cm alatt maradok! :'( 14/L
2011. aug. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 reptoid tudós 2 ***** válasza:
27%

20 éves korodig még nőhetsz,

Szóval lehetsz olyan 210-20 is!

2011. aug. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Jajj istenem, fejezzétek már ezt be. Az alacsony lányok magasak akarnak lenni, a magasak meg alacsonyak. Kérdem én, mi a halál baj van bármelyikkel is? nekem a nagyon alacsony lányok (155-160 cm) tetszenek, de a magasakkal sincs a világon semmi bajom, valaki meg a magasakat, de olyan szerintem nincs is, hogy valakinek egyáltalán nem tetszik valamelyik, esetleg kevésbé. Olyan ez, mint a mell... akinek nagy van, zavarja hogy lóg, akinek kicsi, zavarja, hogy kicsi... A férfiaknál ugyanúgy kb 50-50%. Amúgy lehet, hogy még akár 5centit, vagy valamivel többet is nősz, de lehet, hogy csak egyet, lehet, hogy egyet sem, de már biztos nem sokat. a férfiak kb 180-ak átlagban, magasabb tuti nem leszel.
2011. aug. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%

Én szerintem magas vagyok valamennyire. De én fiú vagyok és 13 éves. 175 centi vagyok és minimum 190 centi akarok lenni.


A kérdésedre válaszolva: dehogy leszel túl magas.

2011. aug. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%

(O) küklopsz

-|-

W

2011. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani. Valaki megáll a növésben már 12 évesen, mások meg még 18 éves korukban is egyre magasodnak. Max. a szüleid magasságából tudsz következtetni a tiédre. A lányok általában magasabbak az anyjuknál és alacsonyabbak az apjuknál (már ha az apuka a magasabb), de még ez sem fizikai törvény, hallottam olyan csajról, aki mindkettőnél alacsonyabb volt és olyanról is, aki mindkettőnél magasabb.

Summa summarum: nem lehet érdemi választ adni a kérdésedre. Majd meglátjuk, mekkorára nősz. Amúgy a 170 még nem 'magas' kategória (az olyan 175-től kezdődik), úgyhogy nem kell aggódnod.


OFF: Mellesleg én sem értem, miért mindig az kell, ami nincs. Az magasak gondoljanak arra, hogy jobb ha ők néznek le másokra, mintha mások néznek le rájuk, az alacsonyaknak pedig az lebegjen a szemük előtt, hogy a legjobb dolgokból mindig keveset adnak.:D

2011. aug. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
13-14 évesen 169 cm voltam, 15 évesen 170, azóta pedig semmit sem nőttem.
2011. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
két éve biztos nem nőttem semmit, (16/L)nem tudom, hogy fogok-e, vannak emberek akik azzal jönnek hogy kicsi vagyok, de nem nagyon foglalkozom vele, te se foglalkozz azzal, meddig nősz, úgy vagy jó. Esetleg gondolj arra, hogy ha nem lennél magas, nem is te lennél.
2011. aug. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Lollipop Girl ***** válasza:

Én 12 éves korom óta 170 cm vagyok és szerintem nem is nagyon fogok már nőni nekem ez így pont jó.Szerintem már te se fogsz max. 5 centit de szerintem annyit se.Szüleid mekkorák úgy könnyebb lenne megmodani.

Puszi.15/L

2011. aug. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!