Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mással is van, hogy nyáron...

Mással is van, hogy nyáron nincs kedve semmit csinálni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ez az első hét a nyárból mikor otthon vagyok (eddig nyaraltam és táborban voltam), és most szándékoztam kipihenni az egész év fáradalmait, ami nálam annyit jelent hogy egész nap alszom, pihenek, olvasok, filmezek, gépezek. Nem az egész nyaramat élem így le csak 1-2 hetet, de otthon már cseszegetnek, hogy egész nyáron (!) csak bent ülök és nem csinálok semmit. Ha segíteni kell, megcsinálok bármit, de inkább nem szólnak, aztán meg veszekednek. A barátaimmal nem tudok találkozni amúgy sem, mert senki nincs most otthon, és amúgy is más helyen laknak, szóval nem lehetnénk folyton együtt. Egyik barátnőm lakik itt ahol én, vele szoktunk is menni ide-oda, de nem lógunk minden nap egymás nyakán. Az érdekelne hogy mással is van így, hogy néha napokig nem csinál semmit? Nem az a helyzet, hogy unatkozom, mert remekül elvagyok én, csak annyit mondják már ezeket hogy lassan azt hiszem, mások mindig csinálnak valamit és tényleg unalmas vagyok...

17/L


2011. júl. 21. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.. :/ Én is az egész évet pihenem ki. xD

És van 1-2 nap amikor összetakarítok ill. elmosogatok...

Viszont én már unom a gépezést,tévézést és olvasást. Semmit se tudok csinálni,mert semmihez sincs kedvem...


13.L

2011. júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Jó hallani hogy más is viselkedik így, és a szülők is egyformán reagálják le.

Én suliközben más városban lakom, bentlakásba. Ezért olyan jó ilyenkor nyáron itthon lenni, gépezni, filmet nézni, és önfeledten zenélni!


Nem is akarok embereket látni. Nyugizok...és olyan jó, hogy a napjaim olyan egyformán szürkék és stresszmentesek.


A szüleim engem is zavarnak, de nem tehetnek semmit. Szerintem minden embernek szüksége van magányra és ilyen fajta lazításra, főleg ha nem vagyunk nagy társaságkedvelők.


Ne aggódj, rögtön itt az ősz, és úgyis menni kell.

2011. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!