Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 8ik osztály?! Leírod nekem? :D

8ik osztály?! Leírod nekem? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok :DD

Az lenne a kérdésem hogy mik kellenek 8ik osztályba? ne azt írjátok hogy ami hetedikbe. mert elfelejtettem h mik is kellettek nagyjából XD hanem lehetőleg mindent ami kell :D köszi előre is :D


2011. júl. 18. 14:49
1 2
 11/19 anonim válasza:
Hát én általában még táskát is lusta voltam vinni és mindig mástól szedtem el a cuccait xD Egy toll azért nem árt, azt nem mindig adnak, azt kamuzzák, hogy csak egy van :D
2011. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Próbálj visszaemlékezni, hogy milyen dolgok kellettek, azért ne tudjuk már mi helyetted, hogy milyen órára milyen füzet kell... :D Sok iskolában meg van szabva, hogy nagyjából milyet füzeteket lehet használni.

Alap dolgokat vegyél meg, aztán ami kell azt majd évközben megveszed, nem leszel elkésve.

Így elkerülhető lesz az is, hogy felesleges dolgokat megveszel.

2011. júl. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap 16: 15-ös válaszoló vagyok.


Minden évben nagyjából ezeket vettük meg, és elmondom, sosem volt egy darab felesleges dolog sem, és legalább nem kellett hetente futkosni a papírboltba, hogy "ez hiányzik, meg az hiányzik". :) Úgyhogy én csak ajánlani tudom a hosszú, előre megtervezett listát, hogyha nem szeretnél egész ősszel futkározni plusz füzetekért, tollakért, ceruzákért, írólapért!

2011. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem akarok belekötni de mindenkinél más tanár van, valamelyik órán jobban kell jegyzetelni, valahol egyáltalán nem.

Spec. nekem se töriből, se földrajzból, se rajzból, se technikából, se bioszból nem volt füzetem. :D

A lefűző mappa és lefúzhatő nylon tasak nem tudom elképzelni mire kell.

+ A matekfüzetből viszont biztos több kell, nekem A4-esből mindig betelelt vagy 4-5. A szövegkiemelőből se ártana ha több lenne. :D

2011. júl. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

16:15-nek

köszönöm szépen :D

Ezt vártam h kb mik kellenek :D de nagyjából tudom csak hogy ne felejtsek el semmit :D

2011. júl. 21. 20:02
 16/19 anonim ***** válasza:

NÉGYZETHÁLÓS. Nem kockás.


Egyébként nem feltétlenül szükséges az A/4 alakú füzet, iskolafüggő is, hogy mit kérnek, meg tőled is függ, melyiket szereted jobban.


Én például A/4 füzeteket használok javarészt (csak rajzból nem, ott sima A/5).


Azonban oroszfüzetnek még mindig azokat a 3 vonal/sor, kicsi (A/5), azt hiszem elsős/másodikos füzeteket használom.

2011. júl. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Ha csajszi vagy akkor semmiképp se feledkezz meg egy koktélruháról,mert gondolom nálatok is van bál ballagás alkalmával, ha pasi vagy akkor meg öltönyös cucc...a füzeteket meg a többit már úgy is írták!
2011. aug. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
köszi utolsó xD és van az is ((: igaz nem arra vettem. azaz nem csak arra :D na de köszi a tanácsot..:D
2011. aug. 17. 09:10
 19/19 anonim válasza:
Jóhvanna,de már nem tudtam mit írni!!! És valamit kellett.. :$ XD
2011. szept. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!