Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van blogotok? Miért írjátok?

Snowpehely kérdése:

Van blogotok? Miért írjátok?

Figyelt kérdés
Mikor kezdtétek, milyen céllal, és milyen gyakran írtok bele? Ha szeretnétek, megoszthatjátok a blogcímeteket is. :)
2011. máj. 9. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

December körül kezdtem írni, de csak privátban, tehát én láthatom egyedül. Akkor írok, ha kedvem van. Néha kimarad egy hónap is, néha egy nap többször is írok. Azért írok, mert a naplóimat mindig elhagyom vagy elolvassák. Az érzelmeimről szoktam írni, a szerelmemről, meg ilyenekről. :)

16/l

2011. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is privát blogot vezetek,ahogyan az előző hozzászóló is.Nyáron kezdtem el.Változó,hogy milyen gyakorisággal írok bele.Nyáron naponta,mert időm is volt meg több olyan dolog is történt,amiket érdemesnek láttam leírni,csak hogy kiadhassam magamból az érzéseimet.Igazából mióta gimnáziumba járok azóta nem is írok bele,mert nincs időm,sajnos rengeteg időmet elveszi a tanulás.Az érzéseimet szoktam bele leírni valamikkel vagy valakikkel kapcsolatban.Legyen szó akkor jó,akár rossz dologról.


15/L

2011. máj. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én csak egy történetet írok le a blogomban..nem privát bárki olvashatja :

www.csodalatoselet.blogger.hu

2011. máj. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én asszem márciusban kezdtem, javarészt azért, mert unatkoztam, és ihletet kaptam a barátnőm blogjából. Kb. naplónak használom, meg jó érzés visszaolvasni, hogy régebben mik történtek velem, és elcsodálkozok, hogy 1-2 hónappal ezelőtt tök máshogy fogalmaztam. :3 Ha unatkozom, átszerkesztem az egészet: háttér, cím, cím alatti bigyusz, betűtípus, háttérhez illő színek, stb. Rakok be olyan képeket, amik nagyon tetszenek, vagy illik az aznapi érzésekhez. Múlthónapban nyitottam egy másik blogot, ahova viszont csak az életem rossz oldalát írom bele. Kikben csalódtam, mekkora rakás szerencsétlenség vagyok, családi ügyeimet, stb.
2011. máj. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja és azt kihagytam, hogy az első blogomat úgy vezetem általában, hogy leírom, hogy aznap mi volt a suliban, meg mielőtt elkezdtem a blogolást, aztán ha történik valami fenomenális, amit feltétlenül le kell írnom, akkor azzal kiegészítem, a másik blogomba pedig akkor írok, amikor rámjön. 2 hónap alatt kemény 4x írtam. :,D
2011. máj. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:)
2011. máj. 10. 19:57
 7/11 anonim ***** válasza:

Van:

[link]

dec. 27-én kezdtem, azért, mert imádok sminkelni, és meg akartam mutatni valakinek, hogy mit tudok. Igyekszem naponta írni.

2011. máj. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hát én is egy történetet vagyis valami olyasmit írok le csak nagyon béna lett mert nincs főoldal mert annyira gyorsan akartam leírni ne hogy elfelejtsem kimaradt xD

ha lesz időm újra kezdem vagyis kitörlöm azt a két bejegyzést csinálok főoldalt és utána már mindennap fogom írni


[link]


és a Tokio Hotel-ről szól :P

2011. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
privátba elküldöm a régi blogomat...gondolkodom, hogy újrakezdjem-e irni... újrakezdem. :)
2011. máj. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
22:56 - megneztem a blogod, beleolvasgattam, sot, a masikat is, ami angolul irodik. Hm... nagyon kifejezo. Igaz, hogy mikor be akartam lepni, kiirta, hogy 18 even felulieknek szant tartalom.:) Koszonom, hogy elkuldted, tenyleg nagyon erdekesnek talalom nehany gondolatod.
2011. máj. 16. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!