Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Összevesztem a legjobb barátnő...

Összevesztem a legjobb barátnőmmel. Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Tegnap összevesztem a legjobb barátnőmmel,és nem is akarok vele kibékülni!De ebben az a baj, hogy majdnem minden nap látom, pedig már nem akarok többet vele találkozni. A puszta jelenléte is idegesít. Ráadásul hülyeségeket vágnak a fejemhez!


Most mit tegyek?

Hogy kerülhetném el a veszekedést? (nem akarok vele kibékülni!!!!!)


Csak normális válaszokat!!!!


2011. máj. 1. 09:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Ne találkozz vele!!!!!!!!!

és ne írj sok kérdőjelet!!!!!!!!!

2011. máj. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
vagyis felkiáltójelet
2011. máj. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de nem tudom elkerülni a találkozást!
2011. máj. 1. 09:48
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor vagy átmész másik iskolába vagy kibékülsz vele!
2011. máj. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem egy iskolába járunk csak eggyütt lovaglunk!
2011. máj. 1. 09:54
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

akkor meg v abbahagyod a lovaglást vagy átmész máshova

ilyen egyszerű

2011. máj. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Ugyan miért kéne egy éány miatt iskolát váltania??

Butaság..


Ha nem akarsz vele kibékülni,de találkoztok akkor légy nyugodt és ne szólj hozzá..

Ha ő vitázni akar akkor nyugodtan tisztázzd le:

"figyelj én nem akarok kibékülni veled,rosszba se akarok vele dlenni,inkább hanyagoljuk egymást"

ennyi..

Nem kell feltétlen utálnotok egymást,az hogy köszönötk egymásnak pár szót váltotok aztán kész..neked se jó ha 'ellenségeid' vannak :D

2011. máj. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
sz.ard le4
2011. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de hány évesek vagytok? Írj neki, hogy nem szeretnél továbbra is ellenségeskedni vele, tisztázzátok le és mondd el neki, hogy ez neked már nem barátság, nem szeretnéd folytatni. Maradj továbbra is ott, ahol vagy, ne menekülj, nincs joga elüldözni téged. Ne menj oda hozzá/hozzájuk, tegyél úgy, mintha ott se lennének, ha nagyon muszáj, normális hangnemben kérdezz tőlük valamit vagy válaszolj, ne kötözködj velük és ne szólj vissza, ha ők ezt tennék veled.

Tudod, a legjobb módszer a bosszúállásra még mindig az, hogy megőrzöd a méltóságod.

2011. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

jaj hányszor vesztem össze a legjobb barátnőmmel, de mindig kibékültünk. most már fél éve nem vesztünk össze :) de sajna ő kb. egy hete elköltözött az ország másik felébe... :/

de amúgy hány éves vagy? elég gyerekes kérdés... úgy kerüld el a veszekedést,hogy nem veszekedsz vele... hogyha beszól neked nem szól vissza, kedves leszel hozzá, ennyi. de mi az amiért ennyire nem akarsz kibékülni vele? de miért vagy ennyire kétségbeesve? a kérdést se értem igazán..

2011. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!