Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok! Nektek az alak, vagy...

Lányok! Nektek az alak, vagy az arc a fontosabb?

Figyelt kérdés
Mert sokak szerint helyes srác vagyok, viszont nem túl izmos...
2011. febr. 27. 16:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Persze a test is lényeges azért ne legyen kövér a srác, de ne is legyen olyan kis vézna, kicsit legyen izmos de az arc a legfontosabb.


L/14

2011. márc. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nehogy szedjél izomerősítő akármit, amit itt javasolt valaki! Inkább sportolj.

A kérdésre a válaszom: egyik se. A jellem. Bár ha igaz, amit gyanítok, hogy tizenéves vagy, akkor az én véleményem nem mérvadó, mert 20on felül az ember (az érettebb része) nem külsőségek alapján dönt. Úgy értem, hiába jóképű valaki, ha idióta, vagy beképzelt.

Ha mégis dönteni kell, akkor inkább legyen helyes, szimpatikus jellemre utaló arca, mint izomkötegei...Mit számít, ha nem vagy annyira izmos? Vannak, akiknek a véznaság áll jól:)

2011. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!