Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » KAMASZOK! Ti mit szoktatok...

KAMASZOK! Ti mit szoktatok csinálni apukátokkal, ha "anyu őrszeme" nem figyel?

Figyelt kérdés

Mi akkor mindig sütünk/főzünk valamit és P!nket, Green Dayt vagy rockhimnusz válogatást hallgatunk és énekeljük:D Ti?

13/L


2010. dec. 13. 16:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Háát:)

Hülyülünk:) OLyan az apám mint a testvérem:)

Meg szoktuk egymást szívatni:)

Meg amikor megy valahova én is megyek vele mertt vele tök jó elmenni és akkor út közbe ha megéhezünk bemegyünk a mekibe és hülyülünk viccelődünk..:D:D

Szóval nagyon örülök annak hogy ilyen apukám van:)

2010. dec. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hmm.Maxon hallgatjuk a zenét,hülyülünk vagy DVD-zünk :D Beszélgetni is szoktunk.Nagyon imádom!Tisztára olyan mintha a testvérem lenne ♥☺
2010. dec. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mivel nem együtt élünk, ezért, amikor néha elmegyek hozzá, nem szoktunk nagy dolgokat csinálni, szeretem, de nem annyira, nincs köztünk szoros kapcsolat. Mekibe szoktunk menni, meg én rengeteg édességet eszek, amit itthon nem szabad.
2013. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
mi apaval planetariumba allat kertbe strandra vagy varosba szoktunk jarkalni de van hogy el jon velem vasarolni:D de szoktunk egyut filmezni vagy eterembe jarni:) 15/l
2013. aug. 17. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!