Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Totál igaza van a srácnak....

Totál igaza van a srácnak. Engem is idegesít ez a facebookon szerintetek?

2010. dec. 10. 14:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
12%
Igen, ezek nagyrésze engem is idegesít. Főleg a "Mennyire vagy csilámpóni?" alkalmazás, meg az "ismeretlen ismerősök"...
2010. dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%

16 (majdnem 17) vagyok de ne zavarjon!! xDDDDDD

És még mindig az a véleményem hogy ha valami nem tetszik akkor hagyd a fenébe.

2010. dec. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 bumbi02 ***** válasza:
44%

én facebookozok.. de azér vannak határok ott is..


amikor suliba padba mobilról facebookoznak és annyit írnak ki hogy unalom... mi értelme?? vagy hogy aulába talcsi, puszi... még több... van olyan funkció hogy üzenet, irja oda. ne az én üzenöfalamon legyen az h ki mikor kievl hol akar találkozni... egyesek nagyon beletudnak mélyedni már ijesztő..

2010. dec. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, le lehet rejteni konkrét személyek kiírásit.
2010. dec. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 bumbi02 ***** válasza:
de nem fogom lerejteni x személy kiirásait, mert pl ha olyat ír ki ami közérdekü lemaradok róla. pl osztályban a kirándulásokat, hasonlókat, itt szervezzük le, mert ezt az osztály 90%a látja...
2010. dec. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!