Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 14 éves lányt engednél...

Egy 14 éves lányt engednél hogy a legjobb barátjánál aludjon?

Figyelt kérdés
Nem akar semmit, csak barátok már 4 éve, nem párkapcsolat
júl. 3. 17:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
97%

Ha megoldott, hogy külön szoba, ismerem a szülőket, akkor lazán.

Engem is elengedtek a fiú barátaimhoz aludni ennyi idősen, akkor is, ha volt praktikus oka, akkor is, ha nem. 20 voltam, amikor elvesztettem a szüzességem.

Egyébként meg ha a legjobb barát duma csak alibi, akkor nappal is tudnak szexszelni.

júl. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25%
Azért megnézném azt a 14 évest aki nappal megkockáztatja, hogy rányitnak szex közben. Éjjel meg ugye nincs random benyitogatás a szülők részéről.
júl. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

#12 Normális családokban nem nyitnak be kopogás nélkül egymáshoz random.

Mellesleg nyári szünet van, ha nem tűnt volna fel. Szülők dolgoznak, gyerek otthon. Át lehet menni olyankor is napközben, amikor nincsenek otthon a szülők.

júl. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A pláza wc-jében is lehet szexelni, vagy szopni. vagy bárhol
júl. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt az elvet vallom hogy a f*sz nappal is feláll. Én elengedném ha ők szexelni akarnak akkor mégis fogják oldani vagy éjjel vagy nappal. Szerintem a jobbik eset ha inkább házon belül és nem egy nyilvános wcben vagy parkban vagy bárhol máshol.
júl. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
41%

Hadd érezzék jól magukat a fiatalok! Hadd szexeljen a lány, érezze jól magát! tudod milyenek a gyerekek. szeretik.


Egy lánynak a "legjobb" fiú barát sosem a csak barát. természetes hogy egy fiú és egy lány kívánja egymást. ez az egészség jele. Örülj hogy nem lezbi mint a többi mai lány.

Maximum a védekezésről beszélj neki, de valószínűleg tudják már. :DD

júl. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!