Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok a Laura es...

Mit gondoltok a Laura es Norman csatornarol?

Figyelt kérdés

Tobb reszt is megneztem a csatornajukon es annyira rossz latni, hogy mar ilyen korban is azt neveli az apjuk a gyerekekbe a penz a lenyeg. Lenezik aki szegeny.

A masik, hogy csak a fiu gyereket sztarolja a csalad. Lauranak semmit sem lehet, az apja is lenezi mert csak a Normanbol lesz valaki.

Nem is ertem a gyamugy nem keresi meg oket mert a kisgyerek autot vezet, tobbszor is van hogy az uton?

Mindent elneznek nekik csak mert penzuk van?


2021. jan. 25. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer lattam, hogy nézi a gyerekem es beleneztem. Megmondom oszinten senmi ertelmet nem latom. Abban a videoban egyebkent a kislany tancolt azt hiszem, nekem nem tunr ugy mintha az apa jobban "sztarolna" a fiát. De eleve felelőtlennek tartom, hogy ekkora gyerekeknek saját youtube csatornaja van. Többet nem tudok hozzászólni. Az én gyerekem sem nezi mar oket, ugyhogy en sem hallottam mar feloluk egy ideje.
2021. jan. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

szerintem sutyók

nem tudom,mért engem iritálnak és az egész megjátszott

a kétt gyerekböl meg majd valami valóvilágos szereplök lesznek

2021. jan. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Most néztem egy részt :( sztem. Nagyon megjátszott.... És a pénzükkel villognak.
2021. jan. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezekből a gyerekekből lesz a való világ 15
2021. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben nekem is feldobta a YouTube, megnéztem néhány videójukat. Teljesen ez jött le nekem is, amit írsz. Ráadásul szerintem a fiúcska kifejezetten butácska, a kislány viszont értelmesnek tűnt. De a pénz az Isten, hihetetlen, szinte polgárpukkasztó jólét, az egész az üzletről szólt. A hímsovinizmus maximálisan végig kísér minden videót. Nagyon rövid ideig néztem, de azt hittem, csak nekem van ilyen negatív véleményem róla.
2021. jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas, és szomorú szerintem, jogosítvány nélkül motorozni és kirakni a netre merész dolog mit ne mondjak 🤔
2021. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
86%
Újgazdag gyerekek, sajnos vannak ilyenek. Az apjuk szlovák rendszámos BMW-vel jád, korábban volt német is, gondolom nem Jürgen úr hagyatéka volt az autó.
2021. márc. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7

Nem lennék meglepődve, hogyja kopogtatna a NAV, szerintem adócsaló lehet / lehetett az apja..

2022. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

#6 os vagyok.


Azt írták, hogy nem motoroznak közúton, pedig de :DDDD


Volt egy videó, amiben Norman vezette a VW-t egy erdőben, na az mi ha nem közút..

2022. márc. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Iszonyat, ami ott megy...
2023. aug. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!