Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 12 éves lánynak mit lehet...

Egy 12 éves lánynak mit lehet venni karácsonyra? Tudom hogy még messze van de azért ki kell nézni, meg azért tudjam mennyibe kerül és hogy gyüteni tudjunk rá.

Figyelt kérdés
Nem szeret olvasni.
2010. aug. 3. 14:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%

Ruhákat, ruhákat, ruhákat!



12/l

2010. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kb jövő tavasszal jön Mo.-ra, és reménykedj, hogy addigra már útálni fogja xD


13/L

2010. aug. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem hogy addigra nem foglya szeretni,a legjobb barátnőjével odavannak érte :D
2010. aug. 6. 13:16
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
én is ezeket tudnám ajánlani , és énis nagy Jb fan vagyok , de csak jövőre jön sajna :'( egész december 23.ig amerikában turnézik..március fele jön csak magyarba. :S
2010. okt. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én is oda vagyok érte a legjobb barátnőmmel,aki nem szeret olvasni..:D

hogy hivják?:D

2010. nov. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is hasonló korosztályban mozgok. :) Imádok olvasni, imádom az állatokat, a kutyusomat, utálom a ruhákat, hajbavalókat, bizsukat. Sminkelni szeretek, anyum azt mondja hogy koromhoz képest jól tudok sminkelni, persze csak különleges alkalomkor kenem ki magam. ( akkor se nagyon, rúzs, pirosító, spirál) Annak örülök a legjobban, ha könyvet kapok, vagy a kutyusomnak valamit.
2017. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!