Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 11 éveseknek valo oltást az...

11 éveseknek valo oltást az iskolában vagy a házi orvos adja be?

Figyelt kérdés
2008. nov. 25. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

nálunk minden oltást az iskolába adnak be! felsőbe úgy tudom, 6.o. és 8.o.-ba adnak!

bea_angel

2008. nov. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 6.-os, szeptemberben, és októberben kaptunk egy-egy oltást az iskolában(vagyis az osztállyal elmentünk a sulidokihoz, de ez szerintem mindegy) meg 8.-ban is lesz majd egy nekünk, az is ugyanígy!
2008. dec. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ez iskolától függ. Ha az iskolában van állandósítva külön védőnő, akkor általában ő adja be. De külön orvoshoz is mehetsz, és akkor kapsz egy papírt h már be vagy oltva. De szerintem a suliba egyszerűbb.
2008. dec. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekünk eddig minden oltást az iskolában adtak be, kivéve a HPV-t, azt a háziorvos.

6. osztályban 2: Tetanus, Hepatitisz B

7. osztályban 1: Hepatitis B

8. osztályban 1: ezt nem tudom, még nem volt benne részem:)

2010. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!