Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mi a véleményetek a Petőfi...

Mi a véleményetek a Petőfi Sándor Szakközépiskoláról Kiskunfélegyházán?

Figyelt kérdés
informatikára szeretnék jelentkezni, mi a véleményetek az iskoláról, illetve a kollégiumról?
2014. szept. 26. 19:07
 1/3 SargaRigo válasza:

Hűű, ezt most belőtted!


Én rendszerprogramozásra jártam oda egy évet, de akkor elég gyenge volt! Bulinak nem volt rossz, mert toltuk a quake3-at, meg az NFS-t infó órákon, meg valami gazdasági óránk is volt, azon meg videóztunk. Az igazsághoz tartozik, hogy amikor tanultunk, azt élveztem.

Volt hogy én tartottam órát assembly-ből. A matek viszont jó erős volt, főleg pénteken négy órában :)

Nem tudom most milyen, én 2001-ben voltam ott.

2014. szept. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Most még$zarabb, átvette az egyház azóta van hittan meg imádkozás, sztem ne jöjjön ide senki!!! Meg úgy kb minden nagyon gyenge. $zar a kolesz,a műhely, a gépek. Ha valaki eljön nyíltnapra ne higgyetek el semmit. Technikus vagyok és ezeket tapasztalatból írom. Ja meg $zar a kaja.
2014. okt. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

azért a németes szak még maradt erős, nem?

az infó szakról én se hallottam semmi olyan kiemelkedőt, pedig híres suli, de utána, ha nem akarsz menni egyetemre, akkor ne ezt válaszd, mert kalap kakit nem érsz el vele.

2015. jan. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!