Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Miért nevetik ki azt a lányt,...

Miért nevetik ki azt a lányt, aki hideg miatt két harisnyát vesz fel (mert fázik)?

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 16:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a mostani fiatalok trendi divatja nem nagyon kedvez az egészségnek. És akinek most még nincs belőle baja, majd később lesz, de akkor már nem fognak nevetni...

Milyen harisnyáról van szó? Mert nylonból felhúzhatunk hatot is, akkor sem meleg. Lehet jó minőségű vastag divatos mintás harisnyákkal is divatosan és melegen öltözni. Én sem fogok senki kedvéért fázni!!! És ehhez mit szóltok: a páromnak síaláöltözős ruhát vettem karácsonyra, abba jár dolgozni, felveszi a ruha alá, hogy védje, mert olyan a munkaköre, hogy a meleg irodából sokszor kell kilépni pár percre kintre, ezért könnyen megfázhat. Nem kötötte ezt senkinek az orra alá,de ha ezért kinevetik, kit érdekel, fő az egészség!

2013. jan. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Azért mert az emberek többsége tiszta hülye.Házas ember vagyok,én is hordok pamutharisnyát,sőt ha röpködnek kint a minuszok,akár kettőt is felveszek a nadrág alá,a feleségem szerint sincs ebben semmi ciki.Nekem ennyit ér az egészségem!
2013. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Jézus, ilyen idiótákat..

Én minden télen 2 db nadrágot veszek a farmerem alá, illetve felveszek 1 bokazoknit és egy nagyon vastag zoknit.

A 2 nadrág ráadásul speciális hőmegtartós, nem sima pamutnadrág... És még így is fázom néha.

A kabátom térdig ér amúgy.


Bárki kicikizne ezekért, egyszerűen csak kiröhögném. Legyenek neki egészségügy problémái, nekem nem lesznek az alulöltözöttség miatt.

2013. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az is elég nagy gyökér, aki télen szoknyát hord... Hideg van basszus...

Kérdező: lehetett a C&A-ban kapni lábfejes meg lábfej nélküli jó meleg leggings-et, sokkal többet ér, mint egy vacak nejlonharisnya, amin még a szél is átfúj, olyat szerezz be. Nadrág alatt kit érdekel mi van? Bár tesin átöltözésnél azért hülyén néz ki a 2 harisnya...

2013. jan. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Érdekes, nálunk 12-ben senki szerint sem égő vagy ciki, pedig látjuk egymáson tesi előtt...
2013. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Télen ki az aki szoknyát vezs fel, különösen amikor most ilyen hideg van??? Gatya alá persze lehet, de oda meg sztem nem is kell 2. ha meg kell, akkor legyen.
2013. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mert gyerekek.
2013. jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Há.

Mivel az utóbbi napokban tiszta latyak volt minden és a csizmám 1 másodperc alatt átázott, 3 napja gumicsizmában járok. Alá veszek egy harisnyát, rá egy vastag frottír zoknit.

Poénkodtunk, hogy milyen menő tanyasi, de a többségnek tetszett, mert ilyen fekete-lila mintás, és mindig jobb, mint egész nap vizes zoknival lenni.

2013. jan. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!