Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Farsangra minden osztálynak...

Farsangra minden osztálynak készülnie kell egy tánccal, amit előad a többi osztálynak, majd idegeneknek a tornateremben. És még gála is lesz! Nem tudok táncolni. Hogy bújjak ki alóla?

Figyelt kérdés
countyznánk :/ :/ :(

2013. jan. 8. 16:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Country-t akartam írni, és 13/L
2013. jan. 8. 16:24
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

sehogy, kérdd meg,hogy a hátsó sorba állítsanak és merj röhögni saját magadon :D

én sem tudok táncolni, nekem is ez a technikám XD

2013. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
psszh :D hát ez jó, de hosszú távra is? próbák... na, hát azt nem fogom kkibírni. fiú vagy vagy lány? mert ha fiú, az még oké is, hogy nem tud táncolni, de egy lány? XD
2013. jan. 8. 16:38
 4/8 anonim ***** válasza:

lány vagyok, nem mindenki lehet táncos lábú XD nem is szeretek és nem is tudok táncolni,de egyszer kilehet bírni XD


meg egyébként is nem árt ha megtanulod kezelni a helyzetet, lesz még egy beavatás gimiben is, na meg szalagavató :)

2013. jan. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az előttem szólónak igaza van;d egyszer meg kell tanulnod a helyzetet különben mindig így lesz
2013. jan. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
gondoltam elmehetnék Apával jégkorizni, biztos ráesnék a llábamra és eltörne xD de nem éri meg azt a sok inyekciót a hasba! :|
2013. jan. 8. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:

megmondod ofőnek, hogy nem akarsz részt venni benne. úgy sem tudsz táncolni, csak lerontanád, hagyod érvényesülni a többieket. a délelötti matekórára kötelező bejárni, de senki nem kényszeríthet arra, hogy a farsangon részt kelljen venned. nekem voltak általánosban osztálytársaim, akiket a farsangra sem engedték el, mert féltették őket.


egyébként csak megsúgom a szalagavató sem kötelező, pedig az jóval nagyobb dolog, mint egy hetedikes farsang..

2013. jan. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát nemnagyon bujhatsz ki alola :)

jobb ha megtanulsz táncolni mert tényleg a szalagavaton is kell majd táncolnod. bàtyámnak nemrég volt a szalagavatoja . hát táncban nem valami jo ,többször elvétette a lépést de megtanult és tul van rajta. Neked is ezt kell tenned.Mi is amikor farsangon adtunk elő valami borzadájt ..hát mi röhögögörcsöt kaptunk mert nemtudtuk a lépéseket se . beálsz hátra azt ennyi betanulod a lépéseket és majd az előadásnál a végefele élvezni fogod . 13/l

2013. jan. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!