Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Felső tagozatos gyereketek...

Felső tagozatos gyereketek sulijában hogy tárolják a kabátokat? Van szekrényük?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs zár a szekrényeken " balesetveszelyés " erre hivatkoznak. Bárki kitudja nyitni, bele tud nyúlni. A héten eltűnt a kabátja + tesi cucca. Múlt héten több gyereknek is szétdobálták a cuccaikat.

Az iskola azt mondta ne tartsanak értéket a szekrényben.. akkor cipelje minden nap magával ezeket?


tegnap 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Mondjátok meg az iskolának, hogy a kabát meg a tesi cucc nem érték, de értékes annyira, hogy anyagi teher a pótlása.

Pénzt, telefont, számológépet tényleg ne tartson a kabátban.

Annyi elvárható az iskolától, hogy külsős lopást megakadályozzon.


Nálunk sincs elzárva a cuccuk; most már az osztálytermükben vannak a kabátok, de a tesi cucc nem. És gyakorlatilag minden órájuk abban a teremben van (kivéve tesi).

De a legnagyobb védelem lopás ellen az, hogy kicsi az iskola (minden évfolyamon csak egy osztály van), kb. mindenki ismer mindenkit. Ráadásul sok testvérpár jár együtt oda, szóval a szülők közötti kapcsolati háló is elég erős. A külső bejutást meg ellenőrzik.

tegnap 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az osztályteremben van felakasztva. Anno én pl mindig a székemre tettem, nem voltam vele egyedül.
tegnap 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Minden terem elött van akasztó, oda teszik a kabátot. Tesicuccot pedig amelyik nap van tesi,viszik magukkal otthonról, nem hagyják benn a suliban.


A kabátban nem hagy értéket, ez alap. Amit visz az a táskában van, amit cipel magával (sokszor másik teremben vannak, nem a sajátban). Mondjuk értéket nem is visz suliba. Telefont meg aznapra aprót a büfére. De ez meg a zsebében van.

tegnap 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi cipeltük magunkkal mindig, meg sem fordult a fejünkben, hogy nem.
tegnap 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk tilos kabátot meg tornazsákot a terembe bevinniük, mert itt erre mondják, hogy balesetveszélyes. Amúgy tényleg az, mert alsóban egy osztálytársa beleakadt a padok közt egy zsák zsinórjába, elesett és felrepedt a homloka.


Na de amúgy nincsenek szekrények, minden terem ajtaja mellett van fogas meg pad, arra pakolnak le óra előtt, szünetben meg cipelik magukkal.

tegnap 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Mivel nálunk vándorolnak az órákra, így van zárható szekrény. Osztályfőnöknek kell jelezni a problémát, hogy beszéljen a vezetőséggel. Akár szülőin is lehet mondani, ha lesz mostanában.
tegnap 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Fiaméknak zárható, privát szekrényük van, a kulcs nála van minden reggel. Abba pakolja a cuccait.
tegnap 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A folyosón.

(én 3 különböző iskolába jártam életem során, egyikben sem volt szekrény 🤷)

tegnap 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A folyosón van közös szekrény, nem zárható, de az iskolában porta van a portán belülre meg a tanárokon és a diákokon kívül senki sem mehet be. A szülők se. Alsósoknál van telefon minden teremben, a portás telefonál, ha ott a szülő a gyerekért.
tegnap 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!