Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha már megkaptuk a rendszeres...

Ha már megkaptuk a rendszeres gyermekvédelmit visszavonhatják?

Figyelt kérdés

Mert a kedves apuka közölte visszajelentkezett ott ahol mi is lakunk a gyerekekkel!

Tehát akkor vissza fogjàk vonni?


2017. júl. 28. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
De akkor ti most külön háztartásban vagytok ? Ha már vissza jelentkezett?
2017. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úgy van , úgy is kaptam meg,mivel nem váltunk el ,de külön élőként jelentettem be !

De neki meg kell a pesti cím

2017. júl. 28. 22:22
 3/5 Betu ***** válasza:
Minden változást ami a GYEV- vel kapcsolatos be kell jelenteni az illetékes szervnél. De! Ha már megszületett a határozat akkor nem fogják visszavonni. Nem hinném hogy pesten mindenki ismét mindenkit, tehát nem tudják meg hogy visszaköltözött a páros kivéve ha egy helyen intézetek a gyevet ő pedig a bejelntést a lakcím változásról. Az egy főre eső jövedelem mennyivel több ha az apuka is veletek lakik?
2017. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Dehogy lakunk együtt az kéne még!!

De köszi már kaptam választ

Köszi neked is utolsó😉

2017. júl. 28. 23:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy két ember egy címen él, még nem képezik azonos háztartás részét. Ha továbbra is külön éltek, csak egy lakcím alatt, akkor semmi sem változott, hisz ugyanúgy egyedülálló vagy. Az egy dolog, hogy a lakcíme neki is ott van.
2017. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!