Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Valoban igaz, hogy ha a 9....

Valoban igaz, hogy ha a 9. keruletben szultem, es 20. keruleti lakos vagyok, akkor mind a ket keruletbol megigenyelhetem az onkormanyzattol az anyasagit?

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugye ezt te sem gondolod komolyan, akkor kb mindenkinek két anyasági járna, hisz elég kevesen szülünk a lakhelyünkön.
2014. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem
2014. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy igaz! Az anyasági támogatás EGYSZER jár, nem többször!
2014. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ráadásul azt nem az önkormányzat adja, hanem az államkincstár.
2014. jan. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 4-es válaszoló, nem csak az államkincstár adhat egyszeri anyasági támogatást. Vannak olyan önkormányzatok, akik az ott állandó lakcímmel rendelkező újszülöttek anyukáinak adnak egyszeri pénzbeli vagy másféle támogatást. Ez több fővárosi kerületre is jellemző és néhány gazdagabb vidéki városra is.
2014. jan. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze,sőt minden kerületen amin végig ment a mentő is jár.
2014. jan. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!