Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Családi adókedvezmény- miért...

Családi adókedvezmény- miért vonták meg hirtelen?

Figyelt kérdés
Családi adókedvezményt kaptam a terhességem 91. napjától egészen a baba megszületése utáni 1. hónapig. Azóta ( 4 hónapja) nem kaptam...A munkáltatóm bér- osztálya sem érti, azt mondták még ma felveszik a kapcsolatot a kincstárral. Mi lehet a baj? Első babám, folyamatos munkaviszonyom van 6 éve...

2013. okt. 2. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
nem megvonták, hanem neked kell újraigényelned a baba megszületése után.
2013. okt. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
4 héttel a születése előtt tettem nyilatkozatot, amikor a Tgyást intéztem!
2013. okt. 2. 15:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Szülés után újra kell igényelni és kellenek a baba adatai is
2013. okt. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor újra igénylem. Annyira jó, a férjem bement a baba papírjaival a munkahelyemre, még meg is kérdezte a bérügyön, hogy van-e valami hivatalos teendőnk...

Ha most újra igénylem, a köv. havi GYED-el együtt már megkapom azt a 10 ezer forintot? A négy havi kimaradást jövőre kapom meg, egy összegben?

2013. okt. 2. 16:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen igen.
2013. okt. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!