Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyermekvédelmi kedvezménynél,...

Gyermekvédelmi kedvezménynél, mennyi a jövedelemhatár, ha az egyik gyermek tartósan beteg?

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi, mint a nem tartósan betegnél. 39 ezer pár száz forint az egy főre eső jövedelem felső határa. Nekem 2 tartósan betegem van, nem veszik figyelembe. Viszont ha nem kapsz utána gyest, akkor elmehetsz ápolásira is. De ezt is beleveszik.
2013. szept. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem egyedülállóként kértem a gyvk-t,és így elutasítottak,mert csak a 37 ezer pár száz forintos összeggel számoltak.Most akkor számít,hogy beteg a gyerek?A határozaton szerepel,hogy magasabb összeget néznek,ha tartósan beteg illetve fogyatékos.A fiam nem beteg,az ő kérelménél akkor majd hogy fognak számolni?
2013. szept. 2. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ha beteg, nagyobb összeget néznek e nálatok. Nálunk biztosan nem veszik figyelembe. Érdemes lenne bemenni, tisztázni a dolgot, hogy konkrétan mi is az oka, hogy nem kaptad meg. Lehet, csak benéztek valamit.
2013. szept. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.Én is abban bízom,hogy csak félreértés.Már fellebbeztünk,és várjuk a választ.
2013. szept. 4. 09:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!