Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Aki mostonában igényelete a...

Aki mostonában igényelete a Gyest? kiküldenek hotározatot arról, hogy 3 éves koráig jár a Gyes?

Figyelt kérdés
szeretném hosszabitani a bérlet szelvényt ,hogy tudjok kisgyerekes bérletet venni.Bár megvettem,remélem nem büntetnek meg a buszon.

2013. aug. 22. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen fognak küldeni egy levelet amibe benne lesz, hogy meddig fogod kapni és ha nem történik semmi akkor abban az időben automatikusan lejár és neked nem kell semmit sem tenned, ha közben vissza mennél dolgozni akkor le kell mondani ha főállásba mennél vissza.

Ha hosszabbítani akarod a szelvényt akkor a kincstárba kellene bemenni és ott kell papírt kérni, hogy kapod a juttatást.

2013. aug. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi,de gondolom határozat nélkül nem lehet.Julis 17 én voltam és aug 02án töltötte a 2 évet a fiam.
2013. aug. 23. 09:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kiadják, ha már beadtad a papírokat. Kérdezz rá. Szerintem.
2013. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!