Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Nem terveztem még munkába...

Nem terveztem még munkába állni, de most akadt egy nagyon jó lehetőség, viszont a kisfiamat nem íratam be bölcsibe. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Jövő hónaptól már csak Gyest kapok, a régi munkahlym megvan de nem ott szeretnék most dolgozni. Gyes mellett lehet még most is dolgozni ugye? Van a falunkban egy családi napközi oda tudna menni a kisfiam ami persze húzós, de anyagilag így sokkal jobb lenne mint csak gyessel. a régi munkahelym nem tud visszavenni ugyanabba a munkakörbe így beletörődtem, hogy maradok még itthon. Most viszont nem tudom, rohanásban bölcsit találni, beszoktatni nem tudom megéri e, de lehet hogy hosszú távon bejönne a dolog, ha meg mégsem egy év múlva ott a régi cégem. Anyukám ugyan nyugdíjas de neki sok lenne heti 5 nap otthon a gyerekkel. Vagy olyan van szerintetek, hogy apuka megy el gyesre és ő dolgozik részmunkaidőben a régi helyén? Mert akkor nem kellene egèsz héten a családi bölcsi sem.
2013. aug. 17. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Már miért ne lenne, ha mi odajutunk én szeretném is. Szerintem be is kellene vezetni, hogy az anyuka lehet otthon egy évig utána meg csak az apuka gyed-en.

Gyes mellett heti 30 órát lehet dolgozni, de a bölcsit is megkérdezheted. Nálunk amióta bevezették a bölcsődei díjat alig van jelentkező a bölcsibe.

2013. aug. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most szeptemberben kezdek új helyen, a fiam 15 hónapos lesz. A férjem marad itthon gyeden, mert bár ő kevesebbet fog kapni, mint én kapok, de így is jobban megéri anyagilag.

2013. aug. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!