Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A TGyÁSt mindenki azonos...

A TGyÁSt mindenki azonos időben kapja meg, mint a családi pótlékot, vagy függ valamitől az utalás napja? Ha mindenki egyszerre kapja, az hanyadika szokott lenni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a TGYÁS-t minden hónap ötödikén (ha hétvége, akkor előtte pénteken) kapom, mint a fizetésemet. Ezt szerintem mindenki máskor kapja. A családit pedig mindig a hónap második munkanapján kapod a számlára, ez mindenkinek egyszerre jön.
2013. júl. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A TGyÁS-t, GYED-et kaptam már meg 6-án is, a családi pótlékot legkésőbb 3-án mindíg megkapom.
2013. júl. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Családit egyszerre kapja mindenki a MÁKtól

A Tgyást, ha a munkahelyed tb kifizetőhely, akkor a munkahelyed utalja, akkor mikor a fizetést.

Ha a munkahely nem kifizetőhely akkor az Oep utalja 5-e körül, ha jól emlékszem

2013. júl. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem szóló írja, családit MÁK utalja.

Ha munkahely TB kifizető, akkor ő utalja a tgyást és gyedet, akkor kapod, mikor a fizetésed kaptad. Én pl. 4-én kaptam meg, mert fizetés is akkor van a cégnél.

Ha nem TB kifizetőhely a munkahelyed, akkor az OEP utalja neked a tgyást és gyedet, amit minden hónap 10-ig kell a számlára utalnia az OEP-nek.

2013. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez változó ha munkahelyed a kifizetőhely akkor úgy kapod mint a fizetésedet. legalábbis nálunk így meg én már 1jén megkapom ha hétköznapra esik. a családit meg egységesen küldik ki.
2013. júl. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a mindenki egyszerre kapja ez jó nagy hülyeség és nem igaz.

Ma is azon irkálnak a fórumom,hogy ki kapta meg és ki nem.

Meg az is hülyeség hogy másodikán.Nekem 1. és 6.-a között mindig máskor jött és senkivel sem egyszerre soha.Egy mentő autó szirénájával össze lehetne keverni ,ha mindenkinek egyszerre jönne az sms.

2015. júl. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!