Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Holnap NEM LESZ családi,...

Holnap NEM LESZ családi, mivel ma köztisztviselő nap van és nem utalna ma?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%

Nem köztisztviselői nap van, hanem Semmelweis nap, a háziorvosok és szakrendelők vannak zárva.


[link]

2013. júl. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

[link]


de bizony én írtam jól!

2013. júl. 1. 09:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Közalkalmazottaknak van ma szünnap és ők az egészségügyben dolgozók.
2013. júl. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
az is köztisztviselő aki elutalja a pénzt a máknál
2013. júl. 1. 09:13
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem "ember" utalja, hanem be van állítva az utalás napja, mint ahogy te is be tudod állítani a banknál, hogy melyik nap utaljanak, de ez csak az véleményem, ennyi embernek képtelenség lenne egy nap elutalni emberi erővel
2013. júl. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Van ma családi utalás!

[link]

2013. júl. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
2013. júl. 1. 09:53
 8/11 A kérdező kommentje:

2013. július 1-je (Hétfő) munkaszüneti nap.


Ezen a napon a Magyar Államkincstár valamennyi ügyfélszolgálati irodája zárva tart.


A Magyar Államkincstár a számlavezetési körébe tartozó ügyfelei részére szünetelteti ügyfélfogadását és pénztárszolgálatát, de az országos elszámolás-forgalmi rendszerekben (GIRO, VIBER, PEK, KELER) indított és fogadott, valamint a Magyar Nemzeti Bank (MNB) és az OTP Bank által elszámolásra továbbított tranzakciókat az érintett számlákon elszámolja, továbbá teljesíti a július 1-jei értéknapra benyújtott átutalási megbízásokat is.

2013. júl. 1. 09:59
 9/11 anonim ***** válasza:
ma tényleg lesz családi?mindig reggel jön még nem kaptam Hajdú Bihar megye.
2013. júl. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, a legutóbbi hozzászólásoddal meg is válaszoltad a kérdést. Lesz holnap családi.
2013. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!