Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Hogy-hogy lassan 4 hónapja...

Bl@bl@ kérdése:

Hogy-hogy lassan 4 hónapja nem kapok gyest, családit pedig beadtam a támogatást?

Figyelt kérdés
feb 22én szültem márciusba leadtam a papirokat mivel bajai vagyok így Kecskemétre kellet postáznom a gyerek ágyi rendben meg is jött,de a családit és gyest azóta is várom hiába a sok telefon stb..azt mondták legutobb h folyamatban an pár nap és felvehetem ez volt 3 hete és még mindig semmi..szerintetek? ://
2013. jún. 4. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor ideje kiállnod magadért, és ha tudsz a gyerköccel/vagy ha van felügyeleti segitséged nélküle elmenni személyesen és panaszt tenni. De lehet hogy az is elég, ha felhivod őket és kéred a postacímet ahova postázhatod a panaszt.

Azt hiszem kötelesek valami késedelmi kamatot is fizetniük. Nekem a tgyást csúsztatták+1 hónapig. Mikor jeleztem, hogy léépéseket teszek, 1 hét múlva már utaltak.

Remélem szerencséd lesz!

2013. jún. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.Nem tudom h mi lesz most kérek segítséget védönnötöl meg akitöl tudok mert sajnos nem ugy vagyok h csak tudok menni meg minden de ez már felháborító,telefonálgattam annyi h .....és mégis semmi!!! nem tudom miért...
2013. jún. 5. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:
gyes-nél valami program átállás van. A ceglédi központot hívd fel és TAJ számodat előkészítve érdekládj.
2013. jún. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem csak a gyes a családi is...de köszi megprobálom.
2013. jún. 6. 07:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!