Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Milyen támogatást fogok kapni...

Milyen támogatást fogok kapni ebben az esetben? 19L

Figyelt kérdés

Tudom hogy ott van a családi pótlék,a gyes és szülés után az anyasági.

A párommal együtt fogunk élni,azt még nem tudjuk,hogy hozzánk lesz-e a bejelentett lakcíme.Összeházasodva nem leszünk,majd csak pár év múlva.

Az a kérdés,hogy ilyenkor és egyedülálló anyának fogok számítani?

És ha igen,akkor is annak számítok,ha a baba az ő nevén lesz?

Valamelyik nap megyek érdeklődni,csak már nem bírom ki.


2013. máj. 28. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a baba apjával együtt fogtok élni, akkor nem számítasz egyedülállónak, mert élettársi kapcsolatban leszek. Már ha bejelentitek mindkettőtöket ugyanoda.
2013. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem.Ha pedig nem leszünk egy lakcímre bejelentve mind2en,de együtt élünk,az büntetendő igaz?
2013. máj. 28. 22:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha egy címen éltek mindhárman, nem vagy egyedülálló.

Meg ugye egyébként sem leszel az. Az emelt családi kb 1500 ft-at több, mint a sima, ennyiért nem éri meg ügyeskedni.

2013. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, törvényellenes. Ha rájönnek, visszafizettetik az emelt családit, kamatostul. Meg persze bármikor kimehetnek ellenőrizni. Én pl biztos nem tudnám letagadni, hogy egy férfi is lakik itt, egyszerűen látszik. Férfi ruhák, férfi tusfürdő, férfi spray, stb.
2013. máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát jobb is akkor az egyenes út.

Köszönöm a válaszokat.

2013. máj. 28. 22:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor leszel egyedülálló ha az apa nem lesz a párod.
2013. máj. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!