Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » GYED igénybejelentő dokumentum...

GYED igénybejelentő dokumentum utolsó részét segítene valaki kitölteni?

Figyelt kérdés
Nem igazán világos, pedig neten is nézegettem (nyilván nem jó helyen, mert nem találtam segítséget).

2013. febr. 19. 08:31
 1/3 A kérdező kommentje:

Konkrétan a nyilatkozat az adóelőleg megállapításához c. részt nem tudom kitölteni, mert olyan családi adókedvezményes papírt már adtunk le a múlt hónapban.

A 47 § (5) bekezdése alapján adóalap kiegészítést igénylem-e? (nem tudom mi ez, úgyhogy nem tudom igénylem-e)

A 29/A § alapján járó kedvezményt kérem-e? (ez volna a családi adókedvezmény, és akkor ezt kérjem??)

2013. febr. 19. 08:34
 2/3 anonim ***** válasza:

Az adóalap- kiegészítéses nyilatkozat idén már tárgytalan, mivel nincs szuperbruttó, így semmi értelme a választásnak.


A családi adókedvezményt illetően- én is így voltam, mint te, hogy korábban már nyilatkoztam - nekem a bérszámfejtő azt mondta, ne töltsem ki újra. Így is tettem, nem lett belőle semmi probléma.


Szóval én azokat a részeket nem tölteném ki.

2013. febr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi
2013. febr. 19. 17:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!