Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Hogyan tudom lekérni ügyfélkap...

Hogyan tudom lekérni ügyfélkapun a GYED-es határozatot?

Figyelt kérdés
Igazolás kellene nekem arról, hogy GYED -et kapok, viszont az eredeti elveszett. Azt mondták ügyfélkapun tudok kérni újat,de nem találom hogy hol..

júl. 12. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Jaj, őszinte részvétem. Kínlódtam velük én is. Hogy megspórolj magadnak időt és energiát, leírod milyen ügyintézéshez kell?
júl. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a GYES határozattal játszottam el ezt pár napja. Mivel én se tudtam, felhívtam a 1818-at. Ott a családtámogatási osztállyal beszéltem, akik elküldték e-mailben a linkjét az e-papíros űrlapnak, amit ki kell tölteni, a rendszer meg elküldi. Következő munkanap már hívtak is, hogy jó-e, ha e-mail címre megy, mondtam, hogy tökéletes, 5 perc múlva már meg is volt beszkennelve.

Szóval vagy megkeresed az e-papírt, és ott a megfelelő űrlapot, vagy felhívod a 1818-at, és akkor ezzel sem kell szórakoznod.

júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából KRESZ vizsga díjat szeretném visszaigényelni , ahhoz kell csatolni.
júl. 12. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!