Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Utána mi lesz a szabadsággal?

Utána mi lesz a szabadsággal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hamarosan lejár a gyedem,viszont nem szeretnék vissza menni arra a munkahelyre.

Ha a gyedem lejár akkor mi lesz a felhalmozott szabadsagokkal?

Nem fogják kifizetni vagy ez ilyenkor hogy működik?

Nem vagyok jártas ebben a témában.

Köszönöm mindenkinek előre is a segítséget!


2022. jan. 19. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha felmondasz, akkor kifizetik.
2022. jan. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom mi a jogszabály, de ha kicsi lehetőség is van rá, akkor biztos nem fizetik ki hanem valahogy kiadják. 😂
2022. jan. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Felmondasz és a felmondási idődet szabadságon töltöd.
2022. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2: ha kiadják, az is fizetett távollétnek számít! :))) Tehát mindenképpen megkapja pénzben.
2022. jan. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2022. jan. 19. 20:20
 6/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok.. nálam most sincs szabi nem fizeti ki magánvállalkozó

.. nem tudom mi lesz későbiekkben a szabikkal még nagyon az elején vagyok csak 6 hetes vagyok orvoshoz csak február 1 megyek ..akkor fogom bejelenteni hogy kismama vagyok vagy mikor kell pontosan? Lehet butákat kérdezek de nem tudom mi mi után fog következni 2014 óta dolgozom megszakítás nélkül itt 2 éve .. nem lesz egyszerű a fönökommel szerintem még az az 1/3 tp sem fogja kifizetni ha arra kerülne a sor . Nem egyszerű. Köszönöm

A

2022. jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, 6-os, hogy ott dolgozol 2 éve... De be vagy jelentve rendesen...???


Olyan nincs, hogy nem fizeti ki a táppénzt... Feljelentheted!

2022. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia Be persze rendesen napi 8 órában független hogy így dolgozunk ..eddig nem is szóltam mert bár nem dolgozom minden nap mégis be vagyok jelentve szoktam ellenőrizni az ügyfélkapun 😊 csak attól félek ami majd ezután következik mikor megtudja hogy kismama vagyok .. de sajnos lehet ez lesz ha nem jutunk a 2 re.

Olyat is olvastam hogy a munkavállaló fizeti ki az 1/3 részt a munkáltatónak de miért is mikor védve van a kismama ezt a részt nem érte hát ha van olyan aki ismert ilyet hozzá tud szólni vagy elmagyarázni.. én biztos semmit nem fizetek neki .. majd ami 2 évben azt a 60 nap szabit ami úgymond zsebre rakott majd abból rendezi ha akarja

2022. jan. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Olyat is olvastam hogy a munkavállaló fizeti ki az 1/3 részt a munkáltatónak"



????? Micsoda...??? Miféle egyharmad??? Nem is értem....

2022. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9!


A munkáltató tappenzhozzajarulast fizet, ami a tappenz egy harmad része.

2022. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!