Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Diplomás GYED akkor is jár ha...

Diplomás GYED akkor is jár ha visszamegyek az egyetemre, gyermekemet pedig bölcsődébe járatom?

Figyelt kérdés
Ha a munkahelyemre mennék vissza, akkor tudom, hogy járna. Én az egyetemre mennék vissza, ami nem világos nekem, hogy így is jár-e tovább a támogatás.

2020. ápr. 22. 10:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó :) jó éjszakát!
2020. ápr. 23. 00:18
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem tudsz egyéni tanrendet kérni, majd abban a par oraban, amire muszaj bejarnod, rabizni apara, nagyszulokre?


Egyebkent szerintem jarna neked attol, bar én csak 6 honapig voltam diplomas gyed-en, aztan folytattam az egyetemet, a parom pedig igenybe vette a gyed extrat. Nalam csak hetentr egyszer kellett 4 orat megoldani, mert mar csak egy gyakorlatom hiányzott, igy akkor vagy a ferjem ett ki szabit, vagy valamelyik rokonra rabiztam, aki epp otthon volt. Es az amugy abszolut nem humanus oktatok is rendesek voltak, ha megcsinaltam, amit kellett, hazaengedtek.

2020. ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!