Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Elfog múlni ez a korszak?

Elfog múlni ez a korszak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 11 hónapos kislányom és 2 napja kicsit agresszív, az biztos hogy a fogzással sokat szenved mert éjszakánként fel kel,viszont kétségbe vagyok esve hogy rosszul csinálok valamit mert annyira visit, feszült, ingerlékeny hogy ha ölembe veszem kifelé mászik és a földön is ordít ha lerakom és igazából aligha nyugszik meg! Gondoltam hogy a kis inye fáj vagy törik át fele de eddig ilyet nem csinált csak sírt és megvigasztaltam és jobb volt neki de mostmar meg se tudom vigasztalni mivel ha elkezd szépen játszani valamivel, akkor van mikor főthöz veri ami nála van és őrjöng tehát visít, feszült! Általában estére csinálja! Nyilván a mostani gyerekek egyre többet hallom hogy idegesebbek! Gondoltam az időjárás is kihat rá aztán sok minden lehet vagy a növekedési ugrás, de remélem elhagyja ezt a viselkedést mert sokszor megilyedek ezen a kirohanásain és megse lehet nyugtatni olyankor.. Az biztos hogy harap,rág mindent és nyáladzik! Volt valaki hasonló helyzetben?

aug. 21. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
el fog múlni, felkel, földhöz, megijedek
aug. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezek mar nagyobb fogak mint az első pár csori gyereknek fáj, ha ilyen nagyon rossz napja van adj neki fájdalomcsillapítót ne hagyd szenvedni. Nálunk általában mindig 3-4 napig tartott egy egy ilyen időszak.
aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!