Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Lehet ,hogy hülyeség, de nem...

Lehet ,hogy hülyeség, de nem olyan ,mintha felül jönne a baba két kis metsző foga?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az első kisfogak alul jönnek meg látom, hogy nyilván ahol a fogak lesznek,közte ott az az ínye, de két oldalt olyan fehér az íny, mintha valami alakulna. De lehet tévedek. Szerintetek?


[link]


ápr. 3. 23:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Enyemnek is felul jott az elso ketto.
ápr. 4. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%
8hetesen nem hiszem, hogyaz első fogok
ápr. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
53%
*fogak
ápr. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Most beszéltem a dr nővel, azt mondja, már a fogcsíràk mozgolódhatnak, amitől megduzzad az íny meg viszket és ettől van a nyálzás és lehet hogy pár héten belül áttörik az inyt a fogak,mert simán lehet ilyen fiatalon is (igen, most beszéltem vele, mert jóban vagyunk, és bármikor írhatok neki, mielott valaki belémkötne).
ápr. 4. 07:17
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Fiamnak 8 foga van,abból 6 fent,2 lent.

A fentiek közül 2 db örlőfog!!! (1éves)

Szóval igen,van akinek nem sorrendben jön.

ápr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz eldönteni de lehetséges.

Viszont én is sokszor hittem hogy na most lesz valami mert annyira folyt a nyála, de csak sokára lett valóban fog belőle. Nekünk is volt epstein gyöngy is de neki hátrébb és szabályos kör alakú, itt ez nekem máshogy néz ki a képen.

Majd akkor tuti bármi ha kinn van a fog.

ápr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Fog áttörés előtt átlátszó lesz az íny, szó szerint látod ahol “meg fog repedni”. Egy kis csík lesz ott, nagyon egyértelmű. Egyébként az én lányomnak is 2 hónapos korában kezdett folyni a nyála, mi is azt hittük hogy ilyen korán jön a foga. 7 hónaposan jött ki neki alul az első foga. Ettől függetlenül biztos hogy a foga miatt nyáladzik, mozognak a fogcsírák de ez nem jelenti azt, hogy ki is jön Neki a közeljövőben.
ápr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
No, kibújtak? Mert a kép alapján szerintem kellett. :)
máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
? Kibújtak?
máj. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Lehet sose tudjuk meg, pedig más is lehet ugyanezen hyzetben. Kérdező, tapasztalat?
máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!