Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen etetőszéket ajánlotok?

Milyen etetőszéket ajánlotok?

Figyelt kérdés

6 hónapos a lányom. Vélemények érdekelnének, kinek milyen van, mik a tapasztalatok (akár pozitív, akár negatív), vásárláskor mire érdemes figyelni?

Köszönöm.


2016. okt. 25. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Legfontosabb: tud ülni stabilan?

Ha nem, akkor csakis dönthető, ha egyből használni akarod.

Aztán: a legegyszerűbbeknek a tálca nem levehető, pedig úgy sokkal könnyebb tisztán tartani.

Van akinek fontos, hogy a magasság állítható legyen (ha már tálca nélkül a nagy asztalnál használnád). Nekünk fix, de pont jó a magasság.

2016. okt. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Chicco polly magic van nekunk, imadom. Teljesenvizszintbe dontheto, es takaritani is lehet huzatcsere nelkul. Mondjuk mi nagyonlassan haladunk a hozzataplalassal, es blw-zunk is, amihez az ikea antilop szeket hasznaljaka legtobben, es meg is ertem, miert. Nekunk viszont ebben szokott neha jatszani is, es ahhoz sokkal kenyelmesebbnek es biztonsagosabbnak erzem. A kerdes tehat az, hogy mik a ti szempontjaitok.


Ha blw-ztek, es megvarjatok az ulni tudast, valamint az etetoszeket csak evesre hasznaljatok, akkor legjobban az ijeassal jartok. Kisebb helyet foglal, szallitani is ezerszer konyebb, a mienk ahhoz kepest jo nagy.


Ha tobb idot toltene benne a gyerek, pureztek, te adod neki az etelt, nem hagyod, hogy o maga diktalja a tempot, es tegye a szajaba a sajat igenye suerint, valamint nem akarod kivarni a hozzataplalasra valo erettseg jeleit (aminek egyike az onallo ulnitudas), akkor erdemes dontheto szeket venni. Ha hajlamos az evesbe belealudni, akkor is.

2016. okt. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


nekünk ilyen volt. Dönthető, két tálcás, teljesen műanyag, könnyen tisztítható.

2016. okt. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egy ideig a pihenőszékében etettem, ülni úgysem tudott. Aztán vettem egy dönthető, hiper-szupert, tényleg jó, de elég nagy (dönthető kategóriában kicsinek számít, de akkor is egy monstrum). A tapasztalataim alapján míg nem tud ülni, pihenőszékben etetném, utána meg nem dönthető, viszonylag kicsi etetőszéket vennék.
2016. okt. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudott ülni a lányom, addig autós hordozóban etetettem, miután megtanult ülni, utána IKEA-s Antilop (vagy mi a neve) etetőszéket használtunk. Nekünk ez így bevált, a fiamnál is így lesz, ha majd indul a hozzátáplálás.
2016. okt. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Még nem tud ülni stabilan. Inkább csak etetésre használnám.

Ez az IKEA antilopos jó? Sokan dicsérik, de kép alapján elég gagyinak tűnik.


Igazából, mivel első baba, nem igazán tudom, milyen szempontokat érdemes figyelni, milyen a jó etetőszék. Azt tudom csak, hogy a fix támlás már ülni tudó babának való.


Köszönöm a véleményeket, megy mindenkinek a zöld kéz!

2016. okt. 26. 09:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!