Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Amikor új ételt bevezetek, pl...

Amikor új ételt bevezetek, pl tízóraira kap csak pár kanállal, utána ebédre kaphat a már bevezetett ételből nagyobb mennyiséget? Vagy egy nap csak 1 kaja?

Figyelt kérdés
kb 2 hete kezdtük el, kapott eddig almát, répát, krumplit, és ezek variációit. Ma csináltam neki sütőtököt, nemsokára megkóstoltatom vele, de elméletileg csak pár kanállal szabad adni, nem? Ezután még adhatok neki ebédre, valami bevezetett ételt? Vagy ma maradjon csak a sütőtök?
2016. okt. 19. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egy nap egyszer adtam csak az új ételből.
2016. okt. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hogy sütőtökből adok kétszer, hanem, hogy ebédre kap valami mást (pl krumpli+alma)
2016. okt. 19. 11:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Adhatsz persze de ha csak 2 hete kezdtétek a hozzátáplálást nem adnék 2x neki még pépet. Elég eleinte 1x. De csinálhatod azt, hogy sütőtököt kap pár kanálkával aztán megkínálod alma-krumpli párossal, ha már ezeket bevezetted és nincs panasz miattuk.
2016. okt. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!