Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 8 hónapos babának lehet túró...

8 hónapos babának lehet túró rudit adni, csoki rész nélkül?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
csokival is.
2013. júl. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Adhatsz neki rendes túrót is gyümölccsel keverve, akkor talán nem eszik adalékanyagokat.

Ez régebben volt divat, hogy az anyukák leszedték a csokit, mert "úgy egészségesebb". Azért a túró rudi elég távol áll a túrótól, nézd meg a csomagoláson az összetételét.

Én egy éves korig nem adtam sem túrórudit, sem tejszeletet, sem semmi ilyen "csokis, desszert, de egészséges" dolgot a gyerekeimnek, anyós fel is emlegeti ahányszor csak nála járunk.


Én nem adnék egy 8 hónaposnak, aki jó esetben 2 hónapja ismerkedik az ízekkel. Egész életében ehet még ilyen vackokat.

2013. júl. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem ajánlott, de nem mindenkit érdekelnek az ajánlások.
2013. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Én biztosan nem adnék.

Adj neki túrót gyümölccsel keverve.

2013. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Szoktam, néha. Heti egyszer. De a túró-gyümölcs mix 100-szor jobb, én kekszport is szoktam rakni hozzá.
2013. júl. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

Na ezt olvassák el,hogy Te gluténnal tömöd a 8 hónapos gyereket!!

Ezt az erkölcstelenséget!!! Meg hogy csoki ér a szájába!!!

Nahááááát!!!:-))

2013. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7 hónaposan adtam így először,leszedve a csokit- azt én ettem meg :-) magát a túrós részét meg a gyerek. igaz,havi 1x volt hogy kapott
2013. júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom 6 hósan kezdte enni és azóta minden nap eszi

Nincs tőle semmi baja és nem is lesz!ha a rendes gyümi levet isszák a gyerekek akkor ezt is simán ehetik.(mi csak vizet iszunk)

2013. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!