Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 5hónaposan lehet banánt adni?

5hónaposan lehet banánt adni?

Figyelt kérdés
és ha igen mivel higitsuk?

2013. jún. 30. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem 7 hónapos kortól adható.
2013. jún. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7 hónapos kortól javasolt. 5 hónaposan adj almát, vagy őszibarackot.
2013. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát a mi doktornőnk szerint 6 hónapos kortól írja a "nagykönyv" de azt javasolta 5 hónaposan próbáljuk meg, mert nem hízott és semmit nem akart elfogadni (alma, répa krumpli), a banán pedig ízlett neki.
2013. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 5 hónapos kortól lehet,de a közepéből ki kell vágni a magokat.
2013. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én hat hónapos korában adtam, kimagozva, szálatlanítva és egy kis vízzel higítva, hogy ne legyen olyan édes. Arra figyelj, hogy érett banánt adj, de ne olyat, aminek a húsa már megbarnult foltokban. A túl éretlen és a túl érett sem jó nekik.
2013. júl. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi baja lesz a magoktol benne?


En adtam neki kb. 5 honapos koratol. Baja nem lett tole, ellenben szereti ;) Pici vizet lehet hozzatenni, hogy higabb legyen, vagy az sem kell. Nalunk csuszik igy is, ugy is.

2013. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!