Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti milyen főzeléket adtok...

Ti milyen főzeléket adtok babátoknak? Ti főzitek vagy üvegeset vesztek neki?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Főzünk is meg üvegeset is kap. Főzni krumplit, répát, meggyszószt,olyan főzelékeket amiket kaphat az Ő korában. Üvegesből a sütőtököset, vegyes zöldségeset, paradicsomosat szereti.
2013. jún. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam eleinte az üveges főziket jobban megette mint amit én készítettem neki,nem tudom miért...aztán lassacskán rájött,hogy amit én főzök mégis finomabb és egy idő után már csak azokat fogadta el.Amúgy üvegesből mindegyiket imádta,kivétel a paradicsomos cuccokat.A saját készítésüből pedig a krumplifőzelék csirkehusival volt a kedvence,aztán a sárgarépa+ husi,brokkoli,sóska,spenót,sütőtök.
2013. jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Leginkább én főzök, de kap üvegeset is néha. Mindkettőt megeszi, szereti.
2013. jún. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos le fognak pontozni, de én csak főzök neki. Nekem abszolút nem fáradtság az a napi fél óra. Mindent eszik amit egy 8 hónapos ehet. Amúgy anyatejes és teljes egészében mellőzöm a cukrozott üdítőket , nasikat, kekszeket stb.
2013. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-est felpontoztam:) Nálunk is ez a helyzet.
2013. júl. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!