Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A babám tiszta “idegbaj” lesz...

A babám tiszta “idegbaj” lesz mikor enni lát. Ő is mindenből kapni akar. Más babája is csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Szinte őrjöng, dühöng ha valamiből nem adok neki.

10 hónapos úgyhogy azért még vannak dolgok amiket nem ehet. Ezért néha már titokban kell ennem...🙄

Amugy sok mindent eszik már, darabosat is, a falatkákat önállóan is. 3 étkezés kiváltva, tápszert csak reggel és este kap. Amit szabad adni azt megkóstoltatom vele, de persze annyi neki nem elég🙄.

Van valakinek ilyen?



#Étkezs #baba előtt #közös evés
2019. nov. 28. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is. Most lesz 11 hónapos, mindent "lemutogat" az asztalról, azt is, ami van a tányérján csak másképp néz ki. Pl egész vs felvágott paprika.

Vicces mert a kutya is elszemtelenedett így...

2019. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Keresztlanyom is durvan tolja. Az anyjaval azon rohogunk, hogy rosszabb, mint a kutyak. Pedig azok is nagy kunyigepek. De rendes gyerek, mindig pottyant nekik is ha valamit sikerul szereznie. 🤣
2019. nov. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Állandóan ezt csinálta/csinálja a mai napig 🙄

Én úgy csináltam hogy mindig vittem olyat is amit már ehet és ha meglátta hogy eszem abból adtam neki.

2019. nov. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ó szuper, látom legalább nem vagyok egyedül🙏 Azért ez megnyugtató, amellett hogy borzasztó🙄

Utolsó trükkjét én is alkalmaztam már..

ami egyedül jó benne hogy tulajdonképpen nyitott minden ételre, jó az étvágya, nem válogatós. De néha nagyon durva amit művel😅

2019. nov. 28. 23:56
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is ilyen, ő már 2 hónapja csinálja ezt, most 11 hónapos. Azt hittem eddig, hogy ő ilyen hisztis csak, és csak én eszem sunyiba azt amit ő nem ehet😂 köszi hogy feltetted a kérdést, most én is megnyugodtam😁
2019. nov. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
1 éves a fiam. És már akkor beindul a nyálképződése ha csak leülök az asztalhoz.... 😆
2019. nov. 29. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem teljesen normalis. Egy eves a legkisebb gyerek es honapok ota ezt csinalja. Mondjuk o mar eszik kb mindent, ami normal ennivalo, de igyekszem akkor enni, amikor o is eszik, kulonben egesz nap enne.

Nasit (csokit es tarsai) nem adok neki, en se gyakran eszek ilyesmit, de ha megis, akkor olyankor, amikor nem latja...

2019. nov. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

10 hónapos volt tegnap és dettó.

Most még alszik, sunyin reggeliztem gyorsan mert ha felkel már kb nem tudok. Pedig nem vagyok még ilyenkor éhes.

2019. nov. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nálunk ő első baba, és nem tudtam hogy ez másoknál is jellemző😅 De azért vicces hogy ennyien titokban esznek a baba miatt😁

Mondjuk az én kisfiam alapból nagyon erős akaratú természet, és ez ebben sincs másként. Örülök, hogy nem egyedi :)

Amúgy ha jól emlékszem nálunk is 9 hónap környékén kezdődött. :)

2019. nov. 29. 09:55
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Irigykedek. A fiam 15 hónapos és úgy kell beleimátkozni az ételt. Neked biztos nem olyan jó, de hidd el jó dolog hogy érdekli az étel.
2019. nov. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!