Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány nap van a kártyás utalás...

Hány nap van a kártyás utalás és a postás hozta GYED, GYES, családi között?

Figyelt kérdés

...mert a kártyások pénteken kapták meg,ln mikor számíthatok arra,hogy a postás hozza nekem?

Nem tudom ez lesz első hónapunk! :)

Valaki segítsen!


2010. júl. 4. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha jól emlékszem 5-e körül kaptam a csp-t és a gyedet amikor a postás hozta.Úgy rémlik azt mondta legkésőbb 8-áig kézhez kell kapnia mindenkinek a pénzeket. :)
2010. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam meg kártyára sem, tehát nem tudom.
2010. júl. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a gyest és a családi pótlékot mindenképpen meg kell hogy kapd adott hó 5-ig. Ha nem kapod meg akkor valami van. De én úgy tudom ez a szabály.

A postásokét nem tudom.

De amúgy megéri kártyára kérni. Eleve előbb jön meg és úgymond szabadabb vagy. Nem kell a postást várni, hogy épp mikor hozza. Persze ha valaki vidéken lakik és a férje nem a közeli városban dolgozik ahol van automata akkor gázosabb, de ha van valaki aki kivegye akkor jobb szerintem. Persze ha van bankszámlája az anyukának. Bár a mai világban szerintem nem sok mindeki van akinek nincs bankszámlája. Mert a munkahelyeken ez az alap.

Persze kivétel mindig van.

2010. júl. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!