Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Balatonra szeretnénk menni...

Balatonra szeretnénk menni nyaralni pár napra, hova menjünk? Külföldön élek, és ötleteket szeretnék tőletek, hogy gyerekekkel a balaton mely részére érdemes menni.

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én itt már voltam, ajánlom:

[link]

2010. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem bárhova mehettek, ha településre vagytok kíváncsiak. Mi Balatonszárszóra járunk, a déli partra és nagyon szeretjük. 2 strandja van, az egyik szabadstrand, kellemes, fákkal teli, van homokozó, sokáig sekély a víz, van büfé is és sok a gyerek is. Mi tavaly is ott voltunk, a kisfiam akkor volt 6 hónapos. Idén is megyünk, voltunk is és szintén nagyon élvezte. A falu is szép, de nincs akkora nyüzsi, mint Siófokon vagy a nagyobb városokban. B. Szemest is nagyon szeretjük, Fonyódot (az már nagyobb kicsit), Keszthely is gyönyörű, ha nagyobb várost szeretnétek. Hú, most így elkezdhetném sorolni :)
2010. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Mi ma jöttünk meg Fonyódról, nagyon jó volt. Leszámítva a millió szúnyogot éjjel (mondjuk volt szúnyogháló, csak kint nem lehet megmaradni tőlük). Van szabadstrand, az nagyon szupi, bár mi ott nem nagyon voltunk, mert társasüdülőben nyaraltunk, és van saját partszakasz, de kb. a szabadstrand mellett van, egyik nap a vízben átgyalogoltunk :) Különben a víz szuper, mostmár jó meleg, és a két és fél éves fiamnak is leér már a lába az elején.


De szerintem sok jó hely van a Balatonon, pl. Balatonlelle is nagy kedvenc, mondjuk én azt szeretem, ha zajlik is az élet, és Lelle ilyen szempontból príma. Voltunk Bogláron is, az nekem pl. túl nyugis, ezért akkor is mindig átjártunk Lellére. Ezen kívül még Balatonfenyvest ismerem elég jól, amit szintén nagyon szeretek, szerintem gyerekkel is tökéletes, illetve még amikor én voltam gyerek, akkor mindig Balatonberényben nyaraltunk, amit akkor imádtam, de két éve átmentünk Lelléről kicsit nosztalgiázni Berénybe és hát... nagyon pusztulat, jóformán semmi nincs, plusz ha jól tudom, egy strand van, az is fizetős. De ebben nem vagyok biztos.

2010. júl. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

BALATONLELLE!

Itt lakom és csakis ezt tudom ajánlani!

A homokos standrészt imádni fogják a gyerekeitek!

Mint ahogy, már elöttem is írták, zajlik az élet...

Épp most van a Juliális nevű rendezvény, de nem ér véget, mert hamarosan kezdődik a borfeszivál.

2010. júl. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pedig az északi parton Balatonfüredet ajánlom. Pl: www.flamingohotel.hu ,ha igényes, bababarát, 4 csillagos szállodát keresel. Saját strand, kültéri, beltéri gyermek és felnőtt élménymedencék, teljes wellnesspark, tóra néző nagy szobák, nagyon finomak a kaják, grillparti este, nézdd meg a honlapot !
2010. júl. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Blatonlelle -Boglár
2017. jún. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!