Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sajnáltad már levágatni...

Sajnáltad már levágatni kisfiad hosszabb/hosszú haját?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem!Nekem a nagyon rövid jobban tetszik,olyan "roszkisfiúsak" vele.Pedig az én kisfiamnak gyürűsödik a vége.Kicsit nől és kívánsága lesz a hajvágással kapcsolatban akkor majd kötök kompromisszumot :) addig rövid! :)
2010. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem sajnálnám, mert imádom a kis tüsi fejű, vagány fiúkat! Nem szeretem, ha egy fiúnak hosszú a haja. De Cindy Crawford fiának nagyon jól áll, annyira szép gyerek. :) De ez csak kivétel..
2010. jún. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen :) Pedig korábban mindig azt mondtam, hogy nem fogom majd hagyni hogy megnövesszük a haját, mert az olyan lányos.... :)Aztán megnőtt neki és ennivalóan édesen göndörödött mindenfelé a gyönyörű csillogó fürtjei :) Imádtam, finom, selymes volt, mindenki dicsérte hogy milyen szép, hosszú, sok haja van :) De jött a meleg, így levágattam, mert már zavarta. Most rettentően cuki és vagány a rövid hajjal :)Jó döntés volt.
2010. jún. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még most sem tetszik rövid hajjal, pedig már kb. 1 hónapja vágattuk le. Én nagyon sajnáltam levágatni neki, de hát nagyon meleg volt, folyton csupa víz volt a buksija. Nem volt nagyon hosszú haja, de szép volt...
2010. jún. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem tartom egészséges dolognak. Én nem akartam ellányosítani. Hajas babának ott a lányom.
2010. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hú, nálunk pont holnap lesz az első hajvágás... Nagyon tetszenek a göndör fürtjei, de beleizzad és fésülhetetlen, tiszta pumuklis.

De azért sajnálni fogom....

2010. jún. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nem sajnáltam, 8 hónapos fiamnak már másodszor nyírtam le géppel 6mm-re. Így nem izzad a feje annyira.
2010. jún. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, kifejezetten helyesnek tartottam úgy a kis fejét. sajna az ollós vágás egyszerűen nagyon bénára sikerült, így holnap nálunk is gép, csutkára. :-(
2010. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
1 éves kora óta picire vágom géppel, nyáron különösen praktikus, de télen is pl uszoda miatt. Én nem sajnáltam, így tetszik.
2010. jún. 26. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!