Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Több gyerekes anyukák, mennyi...

Több gyerekes anyukák, mennyi időt töltöttetek otthon a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Hogy érzed, jól döntöttél? Többet vagy kevesebbet kellett volna?
2018. nov. 4. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
En az elso gyereknel kb 1.5 eves koraig voltam vele aztan kulfoldre koltoztunk es dolgoztam . Ma mar nagyon banom hogy nem toltottem vele tobb idot es nem foglalkoztam vele tobbet mert pont abban a korban volt ezerrel fejlodik kezd beszelni es nalunk ez vissza is maradt ezert magamat hibaztatom mert ha vele lettem volna szerintem most mashol tartana ebben. A kicsivel minden idot kifogok hasznalni persze ha az anyagiak engedik
2018. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha az anyagiak engedik, a következővel mennyi ideig szeretnél otthon lenni?
2018. nov. 4. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Én mind 3 lányommal 2 évig voltam itthon. Viszonylag jó a fizetésem /nettó 320/, nem engedhettük meg, hogy havi 25 ezer gyesért itthon legyek még 1 évet. Dolgoztam, de sokat voltam táppénzen is a bölcsissel. Igazából mindenkinek jobb volt. Én híve vagyok a bölcsinek, ha milliomos lennék és nem kéne dolgoznom, akkor is vinném bölcsibe a kicsit legalább ebédig, mert jót tesz a gyerektársaság, a szabályok, a napirend, az alkalmazkodás egymáshoz, a türelem, közösségben ezerszer jobban elsajátítják, mint otthon, akárhogy is igyekszel.
2018. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
ameddig nem jar oviba bar at fogom meg gondolni mert lehet jobb lenne neki ha gyerekek kozt lenne
2018. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Vállalkozásunk van, az elsővel 4 évig voltam otthon, mert nem vették fel az oviba és utána is ebéd után haza hoztam. A másodikkal 3 év 8 hónapot, őt se vették fel és őt is haza hozzuk ebéd után. Közben azért be-be segítettem a páromnak. Kényszer megoldás volt, hogy ennyit itthon voltak, de utólag nem bánom.
2018. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Az elsővel 1,5 évet voltam itthon, akkor visszamentem félállásba, 10 hónapot dolgoztam így.

Bő 2,5 éves volt az első gyerek, mikor megszületett az öccse, akiket másfél év, majd 15 hónap után újabbak követtek.

A legkisebb 3 éves koráig maradtam itthon velük, vagyis a 4 gyerekkel összesen 7,5 évet voltam itthon. Közben volt azért itthonról végezhető munkám.

Szerintem pont jó volt így.

2018. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Az első kettővel egy-egy évet, a harmadikkal fél év után az apjuk maradt még fél évig.

Nem anyagi szempontok döntöttek, és így volt tökéletes a család szempontjából.

2018. nov. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
5 éve vagyon itthon es 6 évig leszek összesen. Nagyobbik 4, kisebbik most 2...amíg jár a gyes es oviba nem mennek addig maradtam/maradok. Ha oviba jar mindketto felesleges lesz itthon tespednem. És mennék már emberek közé, dolgoznek mert nyomaszt. De azert jobban szeretek itthona picivel foglalkozni. Nem bántam meg a döntést.
2018. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!