Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van még egy nő aki ilyen...

Van még egy nő aki ilyen beszari mint én nyaralás miatt? 15 hónapos lányunkkal először megyünk nyaralni!

Figyelt kérdés
4 napra megyünk, Balaton mellé / a vicces az hogy Balcsinál lakunk/ csak 100 km-rel arrébb. Sosem aludt még máshol csak a kiságyában, komolyan mondom már félek mi lesz. Nem egyedül leszünk apával, hanem jönnek még testvéremék és anyukámék is, szóval nem is egyedül leszünk de már tiszta para vagyok!
2010. jún. 22. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Valahogy le kéne ezt küzdened, mert megérzi a lányod az aggódást, és rossz lesz az egész pihenés. Mi baja lenne?
2010. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ugyan... tesóm tavaly, amikor a kissrác egy éves se volt, simán elment egy hétre a Balatonra...nem történt tragédia. Amúgy szerintem imádni fogja a sok embert, meg a változatosságot, sok minden új lesz neki...ne parázz..
2010. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem szabad aggódva hozzáállni a nyaraláshoz! Így nem nyaralás lesz, hanem rémálom!

A gyerekek rugalmasak, ha fáradt, el fog aludni akár a babakocsiban, akár idegen ágyban!

Mi rutinos utazók vagyunk, 2 gyerekkel a nagyszülőkhöz, illetve nyaralni. Mindig minden rendben volt, maximum akkor felborult a megszokott napirendjük, de ahogy hazaértünk, minden ugyanúgy volt, mint előtte.

2010. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél, besz*ri, semmi nem lesz sz*r, márha nem teszed azzá, az aggódással. Örülj neki, hogy ott lesz egy csomó ismerős családtag, aki besegít a pesztrálásba, hogy te is kikapcsolódhass. Én is voltam már 14 hónapossal nyaralni, + egy tízévessel, és minden oké volt. Volt kiságy, nekem ez volt a lényeg, hogy az alvásritmus ne zökkenjen ki a megszokottból. Élvezte a kislány is, a nagy is, meg az egész család is.
2010. jún. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, és tudom hogy igazatok van, csak nem olyan könnyű! Oda azért nem akarok eljutni hogy idegbeteg legyek emiatt, főleg hogy nem is egyedül megyünk, de tényleg ettől az alvás dologtól és az éjszakáktól tartok. Olyan hülye vagyok, tudom, azt hiszem meg is próbálok ezzel nem foglalkozni mert pihenni szeretnék egyet már végre!
2010. jún. 22. 14:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi tavaly Egyiptomba mentünk az akkor 15 hónapos fiunkkal(2 hétre),a férjemmel.Én egy percig sem stresszeltem.Olyannyira jól sikerült,hogy idén is oda megyünk.Szerintem kicsit túl aggódód,pláne,hoy segítséged is lesz.
2010. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg a tengerentúlra viszem 1 hónapra 18 órás repüléssel....kétszer mondtam le eddig az utat. Van itt még paramami, csakhogy ne csak a lazamamik legyenek fölényben:)))
2010. jún. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is a válaszotokat.

Na azért a tengerentúl jó nagy falat, nem csodálom ha attól már valóban félsz is. Sok sikert kívánok hozzá, kíváncsi vagyok hogy sikerül majd!

2010. jún. 23. 11:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!